[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

WWW
RSS Youtube


Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » Uwaga! W środę będzie zamknięta część ul. 25 Czerwca!

Uwaga! W środę będzie zamknięta część ul. 25 Czerwca!

30-11-2020 17:04


Uwaga! W środę będzie zamknięta część ul. 25 Czerwca!

 

W środę – 2 grudnia – nie planujcie trasy przez ul. 25 Czerwca, między ulicami Słowackiego i Sienkiewicza. Od godz. 8 do 16 będzie on wyłączony z ruchu.

 

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, w środę od rana na ul. 25 Czerwca planowane jest układanie asfaltu na całej szerokości jezdni, w ramach robót wodociągowych zleconych przez Wodociągi Miejskie. Nie będzie możliwości wjazdu na ul. 25 Czerwca od strony skrzyżowania z ul. Słowackiego oraz od ul. Sienkiewicza (przypominamy, że nieprzejezdny jest odcinek ul. 25 Czerwca między ulicami Sienkiewicza i Waryńskiego).

Trzeba się przygotować na objazdy i wytyczenie sobie innych tras. Sugerowane objazdy dla ruchu indywidualnego przebiegają w obydwu kierunkach ulicami Waryńskiego, 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego (z możliwością wjazdu i zjazdu na węźle z ul. Słowackiego) i trasą N-S do Żeromskiego.

 

Objazdami będą kursowały także autobusy miejskie linii 1, 2, 3, 5, 6, 10, 13, 14, 15, 18 i 19.

Linia 1 - w kierunku pętli Os. Południe: Zbrowskiego, Żeromskiego, Czachowskiego, Beliny-Prażmowskiego, 25 Czerwca, Waryńskiego, Mickiewicza, Sienkiewicza, Piłsudskiego, Traugutta; w kierunku pętli Os. Gołębiów I: Traugutta, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Mickiewicza, Waryńskiego, 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego, trasa N-S, Żeromskiego (obok wiaduktu), Zbrowskiego.

Linia 2 - w kierunku pętli Os. Zamłynie: Słowackiego, zjazd z wiaduktu, trasa N-S, Beliny-Prażmowskiego, Poniatowskiego; w kierunku pętli Idalin: Poniatowskiego, plac Dworcowy, Beliny-Prażmowskiego, wjazd na wiadukt, Słowackiego.

Linia 3 - w kierunku pętli Idalin: Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Żeromskiego, Czachowskiego, Beliny-Prażmowskiego, 25 Czerwca, Waryńskiego, Traugutta, Poniatowskiego; w kierunku pętli Os. Michałów: Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Waryńskiego, 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego, trasa N-S, Żeromskiego, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury.

Linia 5 - w kierunku pętli Pruszaków lub Rożki: Lubelska, Żeromskiego, Czachowskiego, Beliny-Prażmowskiego, 25 Czerwca, Waryńskiego, Traugutta, Narutowicza ; w kierunku pętli Sadków/Lotnisko: Narutowicza, Traugutta, Waryńskiego, 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego, trasa N-S, Żeromskiego (obok wiaduktu i przez wiadukt), Lubelska.

Linia 6 - w kierunku pętli Godów: Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Żeromskiego, Czachowskiego, Beliny-Prażmowskiego, Poniatowskiego; w kierunku pętli Milejowice/Kasztanowa lub Milejowice/Cerekiewska: Poniatowskiego, plac Dworcowy, Beliny-Prażmowskiego, trasa N-S, Żeromskiego, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury.

Linia 10 - w kierunku pętli Wacyn/Osiowa: Struga, Szklana, Żeromskiego, Czachowskiego, Beliny-Prażmowskiego, 25 Czerwca, Waryńskiego, Traugutta, Poniatowskiego; w kierunku pętli Gołębiów/Fołtyn lub Gołębiów/Holszańskiej: Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Waryńskiego, 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego, trasa N-S, Szklana, Struga.

Linia 13 - w kierunku pętli Wośniki/Szkoła lub Wośniki/Samorządowa: Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Żeromskiego, Czachowskiego, Beliny-Prażmowskiego, Poniatowskiego. w kierunku pętli Józefów / Szpital: Poniatowskiego, plac Dworcowy, Beliny-Prażmowskiego, trasa N-S, Żeromskiego, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury.

Linia 14 - w kierunku pętli Os. Południe lub Potkanów/Stalowa: Słowackiego, zjazd z wiaduktu, trasa N-S, Beliny-Prażmowskiego, 25 Czerwca, Waryńskiego, Traugutta, Poniatowskiego; w kierunku pętli Sadków/Lotnisko lub Sadków: Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Waryńskiego, 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego, wjazd na wiadukt, Słowackiego.

Linia 15 - w kierunku pętli Kaptur: Słowackiego, zjazd z wiaduktu, trasa N-S, Beliny-Prażmowskiego, 25 Czerwca, Waryńskiego, Mickiewicza, Sienkiewicza, Piłsudskiego, Traugutta. W kierunku pętli Janiszpol lub Makowiec: Traugutta, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Mickiewicza, Waryńskiego, 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego, wjazd na wiadukt, Słowackiego.

Linia 18 - w kierunku Nowej Woli Gołębiowskiej: Dworzec PKP 02 (obok poczty), Beliny-Prażmowskiego, trasa N-S, Żeromskiego, 25 Czerwca, Struga. W kierunku pętli Dworzec PKP (powrót z Nowej Woli Gołębiowskiej): Struga, 25 Czerwca, Żeromskiego, Czachowskiego, Beliny-Prażmowskiego, plac Dworcowy, Beliny-Prażmowskiego, Dworzec PKP 02 (obok poczty).

Linia 19 - w kierunku pętli Malenice: Rodziny Winczewskich, Malczewskiego, Wałowa, Lekarska, Tochtermana, Traugutta, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego; w kierunku pętli Obozisko: Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, Piłsudskiego, Traugutta, Żeromskiego, Malczewskiego, Rodziny Winczewskich.

 

 

 

Nieczynne będą w trakcie objazdów przystanki: Sienkiewicza / Katedra 03 (w kierunku Mickiewicza), Stańczyka / Malczewskiego (NŻ) 02 (w stronę Kilińskiego), Kilińskiego / Focha 01 i 02 (w obu kierunkach), Kilińskiego / Urząd Miejski 03 i 04 (w obu kierunkach), Słowackiego / Żeromskiego 01 (w kierunku Żeromskiego) oraz Żeromskiego / Słowackiego 02 (w kierunku 25 Czerwca).

Na trasach objazdów zostaną uruchomione następujące przystanki tymczasowe: Czachowskiego / Żeromskiego 01 (dla linii 1, 3, 5, 6, 10, 13 i 18; w rejonie siedziby ZUS, w kierunku dworca PKS), Waryńskiego / Prusa 01 (dla linii 1, 3, 5, 10, 14 i 15; w rejonie końcówki ul. Prusa, w kierunku ul. Traugutta) oraz Waryńskiego / Prusa 02 (dla linii 1, 3, 5, 10, 14 i 15; w rejonie byłej hali Radoskóru, w kierunku ul. 25 Czerwca).

Ze względu na wydłużenie tras przejazdów większości podanych wyżej linii autobusy mogą kursować z opóźnieniami.

Uwaga! Ze względu na krótki okres obowiązywania tych korekt nie będą one uwzględnione w Systemie Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (zapowiedzi następnych przystanków będą automatycznie przestawiać się na właściwe dane na drugim przystanku po powrocie autobusu na stałą trasę linii). Z tego powodu na wyświetlaczach SDIP na przystankach bezpośrednio za obszarem objętym powyższymi zmianami przewidywane czasy odjazdów mogą różnić się od rzeczywistych.

 

Wszyscy uczestnicy ruchu proszeni są o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.
/ Roman Furciński, źródło: MZDiK /


UTRUDNIENIA   ROBOTY   WODOCIĄGI MIEJSKIE   OBJAZD   AUTOBUS MIEJSKI   PRZYSTANEK   

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:


comments powered by Disqus
NAJNOWSZE KUPIĘ/SPRZEDAM/WYNAJMĘ
Zdjęcie Sprzątanie po zmarłych
Sprzątanie po z... 1.00
PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

       

 

19 stycznia 2021 16:07
Imieniny:
Henryka, Mariusza, Erwina

 
Profil


Zarejestruj się

 
Facebook
Zgłoś info
Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em!

603 216 702

Gdzie najtańsze paliwo


RADOM 
3,79 - stacja przy ul. Czarnieckiego
RADOM
3,77 - stacja przy ul. Czarnieckiego
RADOM
. - .....
RADOM
1,74
 - stacja autogaz przy ul. Czarnieckiego
Uwaga! Ceny podawane są na podstawie własnych obserwacji i zgłoszeń od internautów.

 

Statystyki dnia 05.01.2021
kraj
wypadki drogowe - 52
zabici w wypadkach - 5
ranni w wypadkach - 59
zatrzymani nietrzeźwi kierujący - 124
źródło:  www.policja.pl
 
04.01.2021
wypadki drogowe - 2
zabici w wypadkach - 0
ranni w wypadkach - 2
zatrzymani nietrzeźwi kierujący - 8
źródło:  www.kwp.radom.pl
Województwo mazowieckie (bez garnizonu stołecznego warszawskiego)
Radom
17.02.2020
wypadki drogowe - 1
zabici w wypadkach - 0
ranni w wypadkach - 1
kolizje -11
ilość zatrzymanych nietrzeźwych kierujących - 2
zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym - 0
źródło:  WRD KMP Radom
 
KALENDARZ DZIAŁAŃ:

"Bezpieczne przejście"  - w codziennej służbie , działania wzmożone raz w miesiącu

"Widoczny na drodze-bezpieczny po zmroku" - w codziennej służbie, działania wzmożone raz w miesiącu

 
 
UTRUDNIENIA W MIASTACH