• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Zmiana organizacji ruchu na ulicach 25 Czerwca i Wyszyńskiego!

Zmiana organizacji ruchu na ulicach 25 Czerwca i Wyszyńskiego!

21 lipca 2020

 

Od czwartku, 23 lipca, zmieni się organizacja ruchu na odcinku ul. 25 Czerwca i na całej ul. Wyszyńskiego. Ta druga będzie ulica jednokierunkową! Utrzymane będą dotychczasowe objazdy.

 

22 maja rozpoczęła się inwestycja Wodociągów Miejskich – modernizacja sieci kanalizacyjnej i sanitarnej – w ul. 25 Czerwca, od ronda Mikołajczyka do skrzyżowania z ul. Słowackiego. Najpierw nieprzejezdny był odcinek ul. 25 Czerwca do skrzyżowania z ul. Waryńskiego (z wyjątkiem pojazdów budowy i dojazdów do posesji zlokalizowanych przy tej części ul. 25 Czerwca i przy ul. Zacisze). Dotychczasowa organizacja ruchu kołowego na w/w odcinku pozostanie bez zmian.

Ze względu na prace na następnym odcinku ul. 25 Czerwca (od ul. Waryńskiego aż za skrzyżowanie z ul. Zacisze) zostanie dodatkowo zamknięty wlot ul. Waryńskiego do ul. 25 Czerwca. Zmieniona zostanie ponadto organizacja ruchu na całej ul. Wyszyńskiego. Będzie ona czasowo ulica jednokierunkową, będzie można jeździć nią wyłącznie od ul. Sienkiewicza w stronę ul. Waryńskiego!

 

Dla autobusów miejskich linii 2, 6, 13, 18, N1 i N3 będą do odwołania utrzymane dotychczasowe objazdy (obowiązujące od 22 maja).

Linie 2, 6, 13 – w obu kierunkach: 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego (powrót przez plac Dworcowy).

Linia 18 – w kierunku Nowej Woli Gołębiowskiej: Beliny-Prażmowskiego, rondo Mikołajczyka (zawracanie), Beliny-Prażmowskiego, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca; w kierunku pętli Dworzec PKP (powrót z Nowej Woli Gołębiowskiej): 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Beliny-Prażmowskiego.

Linie N1 i N3 – w obu kierunkach: 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, plac Dworcowy (punkt przesiadkowy). Na trasach powyższych objazdów obowiązują stałe przystanki Sienkiewicza / Katedra 03 i Mickiewicza / Katedra 02. Zawieszone jest funkcjonowanie przystanków 25 Czerwca / Waryńskiego 01 i 02. Przystanki Beliny-Prażmowskiego / Dw. PKS 01 i 04 funkcjonują wyłącznie dla linii 18 w stronę Nowej Woli Gołębiowskiej.

Roman Furciński, źródło, grafika: MZDiK

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt