• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Nissan powrócił do Radomia

Nissan powrócił do Radomia

30 kwietnia 2020

 

Po ponad rocznej przerwie, w Radomiu znowu jest salon Nissana. Autoryzowany dealerem aut japońskiej marki jest spółka Ster.

 

Miało być oficjalne otwarcie salonu z dużą ilością klientów. Wszystko jednak zburzył niewidzialny wróg, czyli koronawirus. Plany trzeba było mocno zweryfikować.

Otwarcie miało nastąpić w ubiegłym miesiącu. Restrykcyjne, rządowe obostrzenia związane z walką z koronawirusem spowodowały, że termin został przesunięty o ponad miesiąc.

 

 

 

Absencja Nissana na samochodwej mapie Radomia trwała ponad rok. Poprzedni salon, przy ul. Kieleckiej, został zamknięty na początku ubiegłego roku.

 

– Salon już jest otwarty dla potencjalnych klientów zainteresowanych autami marki Nissan. Oprócz modelu Micra, mamy wszystkie najbardziej popularne modele. Można się zapisywać na jazdy testowe – powiedział nam Robert Nowakowski, wiceprezes zarządu spółki Ster.

 

W salonie, gości wita model Juke. Są również modele elektryczne: Leaf oraz e-NV200 Evalia.

 

 

 

 

Zachętą do zakupu któregoś z modeli mogą być duże obniżki w cenach, sięgające od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Oferta dla firm jest jeszcze bardziej kusząca, bo obniżki mogą być jeszcze większe. Wszystkie te auta są z rocznika 2019.

 

Naturalnie, Ster oferuje również serwis aut Nissana. Właściciele tych samochodów, szczególnie na gwarancji, nie muszą już jeździć na przeglądy okresowe lub naprawy do innych miast: Kielce, Warszawa, Lublin, ſódź. Teraz, mogą wykonać usługę na miejscu, w Radomiu.

 

Salon Nissana mieści się przy ul. Warszawskiej 222.

 

 

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt