• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Zagrożenie epidemią pokonało targi samochodowe i motocyklowe!

Zagrożenie epidemią pokonało targi samochodowe i motocyklowe!

4 marca 2020

 

Jeżeli wybieraliście się w ten weekend do Nadarzyna na Warsaw Motorcycle Show, a w ostatni weekend tego miesiąca do Poznania na Poznań Motor Show, to będziecie mieli te weekendy wolne. Z powodu epidemii koronawirusa obie imprezy zostały przeniesione na czerwiec.

 

Decyzję o zmianach terminów obu imprez targowych zostały podjęte wczoraj i dziś.

W ten weekend, 6-8 marca (piątek-niedziela), w Nadarzynie były zaplanowane targi motocyklowe – Warsaw Motorcycle Show.

 

– W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi, mając na uwadze zdrowie naszych wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show z dnia 6-8 marca na 5-7 czerwca 2020. Bezwzględnym priorytetem dla naszej firmy, jest zdrowie i bezpieczeństwo wystawców oraz odwiedzających targi. Dokonane akredytacje, rejestracje oraz zakupione bilety pozostaną ważne i będą obowiązywały w nowej dacie,  5-7 czerwca 2020 – otrzymaliśmy dzisiaj informację z Ptak Warsaw Expo.

 

Poznańskie targi miały się odbyć w dniach 26-29 marca (czwartek-niedziela). Jednak również nie dojdą do skutku.

 

– Z uwagi na sytuację biznesową w branży motoryzacyjnej na świecie wywołaną zachorowaniami spowodowanymi przez koronawirusa, zarząd Grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich po konsultacjach z wystawcami i partnerami targów podjął decyzję o przesunięciu terminu bloku targów motoryzacyjnych: Poznań Motor Show, Kongres Move – International E-Mobility Congress, Targów Techniki Motoryzacyjnej z terminu 26 do 29 marca 2020 na termin od 18 do 21 czerwca 2020 roku. Po analizie przykładu największych targów motoryzacyjnych w Genewie, troską zarządu Grupy MTP było to, aby takiej decyzji nie podejmować w ostatniej chwili, z uwagi na dobro klientów, Biorąc pod uwagę duże ryzyko konieczności odwołania wydarzenia, z szacunku dla zwiedzających i wystawców podjęliśmy tę decyzję z wyprzedzeniem. Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją – napisał Mateusz Fąfara, rzecznik prasowy Poznań Motor Show.

 

Jeżeli planowaliście udział w targach i zamierzacie w nich uczestniczyć, to już zaplanujcie terminy: 5-7 czerwca – Warsaw Motorcycle Show w Nadarzynie oraz 18-21 czerwca – Poznań Motor Show w Poznaniu.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt