• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Betonox Construction ma przestawić znaki

Betonox Construction ma przestawić znaki

13 grudnia 2019

 

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji wystąpił z pismem do firmy Betonox Construction o przestawienie znaków na wysokości remontowanej kamienicy Deskurów przy ul. Rwańskiej. Firma jednak do tej pory tego nie zrobiła.

 

W ubiegły miesiącu napisaliśmy, że w związku z remontowaną kamienicą i ustawieniem ogrodzenia budowlanego na czas robót, zwężony został odcinek ul. Rwańskiej. Na przejezdnym odcinku są wyznaczone miejsca do postoju pojazdów w strefie płatnego parkowania niestrzeżonego. Jeżeli ktoś tam zaparkuje, zablokuje przejazd (tutaj).

Po trzech tygodniach od publikacji, otrzymaliśmy pismo z MZDiK, w którym poinformowano nas, że „(…) Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji wystąpił z pismem do wykonawcy robót związanych z rewitalizacją nieruchomości przy Rwańskiej 2/Rynek15 oraz Rwańskiej 4/grodzka 1 w Radomiu, tj. firmy Betonox Construction, w celu przestawienia oznakowania D-18 [parking – przyp. red.] i T-3a [koniec – przyp. red.] zlokalizowanego w rejonie skrzyżowania ulic Rwańskiej/Rynek w sposób umożliwiający swobodny przejazd pojazdów wzdłuż remontowanej kamienicy (…)‿.

Pismo z MZDiK otrzymaliśmy 5 grudnia, w ubiegły czwartek. Wczoraj przejechaliśmy przez ul. Rwańską. Nic się nie zmieniło. Taki stan rzeczy jak opisaliśmy miesiąc temu, jest nadal. Wystąpienie MZDiK do Betonox Construction nic nie dało, przynajmniej na razie.

 

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt