[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

WWW
RSS Youtube


Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » Gosia Rdest propaguje naszą akcję!

Gosia Rdest propaguje naszą akcję!

21-11-2019 09:39


Gosia Rdest propaguje naszą akcję!

Jako kierowca wyścigowy, jako osoba w której żyłach płynie benzyna, zachęcam Was bardzo, bardzo serdecznie do bycia uprzejmym na drodze – apeluje Gosia Rdest, pierwsza Polka, która startuje w profesjonalnych wyścigach samochodowych.

 

Gosia Rdest kilka lat temu dostała się do zawodowej ligi samochodowych kierowców wyścigowych. Z powodzeniem bierze w nich udział kilka razy stając na podium. Jest pierwszą Polką, która rywalizuje w zawodach przeznaczonych przez wiele lat dla mężczyzn.Kierowca wyścigowy. Zaczynała od startów w zawodach kartingowych (mistrzyni Polski w klasie KF2). Uczestniczyła w wyścigach m.in. Formuła 4, VW Scirocco R-Cup, Audi Sport TT Cup, ADAC TCR Germany, W Series, GT4 European Series. W dorobku ma wicemistrzostwo Polski w Hour Race, trzecie miejsca w wyścigach TCR Portugal, Audi Sport TT Cup i 24-godzinnym Hankook 24H Dubai oraz zwycięstwo w wyścigu mistrzostw Europy GT4 na torze Hungaroring

Z panią Małgorzatą rozmawialiśmy o zorganizowanej przez nas akcji „Jestem uprzejmych kierowcą”. Przedstawiliśmy jej cele i nasze działania. Bardzo chętnie zgodziła się propagować naszą akcję.

 

- Jako osoba z branży, jako osoba w której żyłach płynie benzyna, dosłownie, zachęcam Was bardzo, bardzo serdecznie do bycia uprzejmym na drodze. Nie ma nic piękniejszego jak możliwość płynnego przejechana przez skrzyżowanie, jak możliwość poczucia bezpieczeństwa jeśli chodzi o przejście na pasach. Jedna minuta Was nie zbawi, a może ocalić życie i sprawi, że ludzie za kierownica będą się uśmiechać. Jestem uprzejmy na drodze, Ty bądź również – apeluje do kierowców Gosia Rdest.

 

 

Zdrobnienie imienia jest wykorzystane na użytek łatwiejszego wymówienia imienia przez zagranicznych dziennikarzy, koleżanki i kolegów z zespołu. Ale o tym, a także o innych tematach o których rozmawialiśmy, m.in. o początkach kariery (w Radomiu wszystko się zaczęło) i o tym co ją denerwuje na drodze, przeczytacie wkrótce.

 

Jestem uprzejmym kierowcą

Akcja ma na celu propagowanie kulturalnej jazdy i bezpiecznych zachowań na drodze. Trwa jej trzecia edycja.

Akcja (prowadzona w ramach kampanii "Radomskie - regionem kultury na drodze") odbywa się w cyklach 12-miesięcznych. Jej organizatorami w tej formule, czyli wyjazdy - raz w miesiącu - nieoznakowanym radiowozem i od razu honorowanie kierowców gadżetami, którzy wykazali się szczególną uprzejmością, są portal www.radommoto.pl (pomysłodawca kampanii i akcji) i Komenda Miejska Policji w Radomiu Wydział Ruchu Drogowego.

Kierowcy otrzymują gadżety i upominki od naszych Partnerów Akcji, firm: AC S.A. z Białegostoku (producent instalacji autogaz marki STAG), Oximo z Gdyni (producent wycieraczek samochodowych), marki SEAT Polska, salonów samochodowych - Ster, (dealer marki Volkswagen) i Optimal (dealer marki Citroen), Moto Radom (autoryzowany salon i serwis motocyklowy BMW i Yamaha), kina Helios (bilety na dowolnie wybrany film), "Kajtek" Stacji Demontażu Pojazdów z Rajca Poduchownego, Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego (organizator kursu pierwszej pomocy przedmedycznej), Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu (sprawdzenie samochodu), Fototapety.pl, Eurobord, Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, restauracji Samira i baru Burger King.

 

 
/ Roman Furciński /


GOSIA RDEST   WYŚŚCIGI SAMOCHODOWE   TOR   JAZDA   AKCJA   

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:


comments powered by Disqus
NAJNOWSZE KUPIĘ/SPRZEDAM/WYNAJMĘ
Zdjęcie Sprzątanie po zmarłych
Sprzątanie po z... 1.00
Zdjęcie Honda Civic 1,4 z 2002  r. (VII), 90 KM, benzyna, hatchback, srebrny, manualna skrzynia biegów, przebieg 191 689 km.
Honda Civic 1,4... 7500.00
PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

       

 

30 maja 2020 03:38
Imieniny:
Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

 
Profil


Zarejestruj się

 
Facebook
Zgłoś info
Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em!

603 216 702

Gdzie najtańsze paliwo


RADOM 
3,79 - stacja przy ul. Czarnieckiego
RADOM
3,77 - stacja przy ul. Czarnieckiego
RADOM
. - .....
RADOM
1,74
 - stacja autogaz przy ul. Czarnieckiego
Uwaga! Ceny podawane są na podstawie własnych obserwacji i zgłoszeń od internautów.

 

Statystyki dnia 28.05.2020
kraj
wypadki drogowe - 67
zabici w wypadkach - 8
ranni w wypadkach - 76
zatrzymani nietrzeźwi kierujący - 203
źródło:  www.policja.pl
 
27.05.2020
wypadki drogowe - 2
zabici w wypadkach - 0
ranni w wypadkach - 2
zatrzymani nietrzeźwi kierujący - 13
źródło:  www.kwp.radom.pl
Województwo mazowieckie (beZ garnizonu stołecznego warszawskiego)
Radom
17.02.2020
wypadki drogowe - 1
zabici w wypadkach - 0
ranni w wypadkach - 1
kolizje -11
ilość zatrzymanych nietrzeźwych kierujących - 2
zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym - 0
źródło:  WRD KMP Radom
 
KALENDARZ DZIAŁAŃ:

"Bezpieczne przejście"  - w codziennej służbie , działania wzmożone raz w miesiącu

"Widoczny na drodze-bezpieczny po zmroku" - w codziennej służbie, działania wzmożone raz w miesiącu

 
 
UTRUDNIENIA W MIASTACH