• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Nocny wypadek

Nocny wypadek

28 września 2019

 

Nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku na skrzyżowaniu ulic Żółkiewskiego i Energetyków z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. 19-letni kierowca auta osobowego został odwieziony do szpitala.

 

Do wypadku seata i ciągnika siodłowego doszło o godz. 2:13 w nocy z piątku na sobotę.

 

– Według wstępnych ustaleń, 19-letni kierowca auta osobowego nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi volvo i doszło do zderzenia. Kierowca osobówki z obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala – powiedziała nam Kamila Adamska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

 

 

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, kierowca seata jechał ul. Energetyków w kierunku Radomia. Na sygnalizatorach na skrzyżowaniu z ul. Żółkiewskiego pulsowało pomarańczowe światło. Kierowca seata nie upewnił się, czy może wjechać na skrzyżowanie, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciągnikowi siodłowemu jadącemu od strony Lublina i doszło do zderzenia bocznego. Volvo uderzyło w lewy bok osobówki, od strony kierowcy. Siła uderzenia musiała być dosyć duża, bo seata odrzuciło kilkadziesiąt metrów: auto przesunęło się przez drugą jezdnię na ul. Żółkiewskiego (w kierunku Lublina), przez chodnik i zatrzymało się kilka metrów za trotuarem.

 

 

Roman Furciński, fot. od pana Tomasza - internauty

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt