• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Kolarze będą się ścigać w powiecie kozienickim. Będą utrudnienia w ruchu

Kolarze będą się ścigać w powiecie kozienickim. Będą utrudnienia w ruchu

25 lipca 2019

 

W najbliższą sobotę, 27 lipca, w powiecie kozienickim zostanie rozegrany trzeci etap 62. Międzynarodowego Wyścig Kolarskiego Dookoła Mazowsza. Od godz. 11:00 do godz. 17:00 będą utrudnienia w ruchu.

 

Trasa wyścigu będzie wiodła przez odcinki dróg krajowych nr 48 i 79, dróg powiatowych oraz dróg gminnych, na terenie gminy Kozienice i gminy Głowaczów.

Etap wyścigu będzie przebiegał z Kozienic – start na ul. Legionów (na wysokości basenu „Delfin‿), a następnie ulicami Piłsudskiego, 11-Listopada, i później przez miejscowości: Aleksandrówka (ul. Piastowska), Strumykowa, Stanisławice, Działki Brzózkie, Stanisławów, Ursynów, Brzóza, Sewerynów, Maciejowice, ſuczynów Nowy do Kozienic ulicami Głowaczowską, Sportową, Warszawską z metą na ul. Legionów.

 

O godz. 11:00 zaplanowany jest wyścig kolarzy amatorów. Będą rywalizowali na dystansie 66 km, pokonają dwa okrążenia po 33 km).

Następnie, o godz. 13:15 odbędzie się start główny 62. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza. Zawodnicy zmierzą się na dystansie 165 km (pokonają pięć okrążeń trasy). Zakończenie wyścigu planowane jest około godz. 17:00.

 

Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego czuwać będą policjanci i służby porządkowe wyścigu.

 

Uwaga! Czasowe wyłączenie z ruchu dróg krajowych nr 48 i nr 79 spowoduje znaczne ograniczenie płynności ruchu. Wyznaczenie objazdów w rejonie Kozienic nie jest możliwe.

Policja zwraca się z prośbą do wszystkich kierujących o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń policjantów, którzy będą kierowali ruchem.

Roman Furciński, fot. KPP Kozienice

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt