• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Jazdy - na nartach i autami klasy premium

Jazdy – na nartach i autami klasy premium

28 stycznia 2019

 

Jeżeli wybierasz się na zimowy wypoczynek w okolice Krynicy-Zdrój, będziesz miał okazję pojeździć nie tylko na nartach. Mercedes-Benz organizuje swoje miasteczko na stoku Jaworzyny Krynickiej.

 

Mercedes-Benz od lat wspiera Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i promuje bezpieczny wypoczynek w górach. Wszyscy, którzy odwiedzą w najbliższym czasie okolice Krynicy-Zdrój, mają szansę na niezwykłą przygodę z Mercedesem. Stok Jaworzyny Krynickiej przez trzy zimowe weekendy zamieni się w pełne atrakcji miasteczko Mercedes-Benz.

 

– Na odwiedzających czekają szkolenia i zawody narciarskie, konkursy zręcznościowe z nagrodami, pokazy pierwszej pomocy z udziałem ratowników GOPR oraz jazdy testowe nowymi modelami spod znaku trójramiennej gwiazdy – poinformował Tomasz Mucha z Mercedes-Benz Polska.

 

Przez trzy weekendy, jeden z miesiącu – 26-27 stycznia, 16-17 lutego i 1-3 marca – na Jaworzynie Krynickiej organizowane będzie specjalne miasteczko Mercedes-Benz. W nim zaplanowane mają być liczne atrakcje dla starszych i młodszych miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, m.in. zawody narciarskie Rossignol RASC Racing Weekend, którego partnerem jest Mercedes-Benz (1-3 marca), rozgrzewający poczęstunek oraz liczne zabawy z nagrodami. Goście będą mogli też wziąć udział w profesjonalnych pokazach pierwszej pomocy przy udziale ratowników GOPR i nauczyć się, jak radzić sobie w czasie zagrożenia. A każdy, kto nie miał dotąd okazji, będzie mógł samodzielnie spróbować założyć na koło łańcuch śniegowy.

Na tych, którzy zechcą odetchnąć lub razem z dziećmi zgłębić motoryzacyjną pasję, czeka możliwość odbycia jazdy testowej modelami Mercedes-Benz z inteligentnym napędem na obie osie 4MATIC. W miasteczku do dyspozycji odwiedzających będą m.in. modele: GLA, GLC, Klasa G, Klasa V, Klasa X, najnowsza generacja Klasy B oraz wchodzący na polski rynek, Nowy Mercedes GLE.

To wszystko przygotowano w dniach 16-17 lutego i 1-2 marca.

 

Jaworzyna Krynicka jest jednym z największych ośrodków zimowych w Polsce. Znana jest z doskonałych warunków do uprawiania sportów zimowych. Na tutejszych stokach wytyczono 7 tras zjazdowych, zróżnicowanej trudności, o łącznej długości ponad 8,3 km.

 

Roman Furciński, źródło: Mercedes-Benz

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt