• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Kilkudziesięciu kierowców skorzystało z bezpłatnego przeglądu samochodów

Kilkudziesięciu kierowców skorzystało z bezpłatnego przeglądu samochodów

22 kwietnia 2018

 

Występ radomskiego zespołu JMS Band był największą atrakcją “Dnia Otwartego Autolekar”. Można było podziwiać ponad 100 motocykli, a przy okazji, zrobić sobie przegląd auta.

 

– Nie mamy nawet minuty odpoczynku. Cały czas przyjeżdżają kierowcy, którzy chcą sprawdzić swoje samochody. Większość jest w porządku, ale zdarzały się również i takie, w których były wycieki płynów, albo trzeba było wyregulować światła. W jednym, zasugerowaliśmy wymianę kloszów reflektorów, bo były bardzo zmatowiałe – powiedzieli diagności Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Autolekar.

 

Do godziny 12, odnotowanych było 50 wjazdów na ścieżkę diagnostyczną. Każdy kierowca otrzymywał wykaz sprawdzonych elementów, a jeśli były jakieś uwagi, informację co należy wymienić lub naprawić.

 

Ten, kto przyjechał na bezpłatne sprawdzenie auta mógł zostać dłużej. Można było postrzelać na strzelnicy Lasertag, albo pobawić się samochodzikami RC zdalnie sterowanymi. Zwłaszcza ta druga atrakcja cieszyła się powodzeniem i nie wiadomo kto miał większą frajdę – dzieci czy dorośli?

Było dużo chętnych, żeby przespacerować się slalomem między pachołkami mając założone alkogogle (specjalne okulary zniekształcające obraz, powoduje wrażenie jakby noszący je był po alkoholu).

 

Ten kto lub motoryzację nie przeszedł obojętnie wokół motocykli, a tych przyjechało na imprezę ok. 150. Można więc było do woli podziwiać różne maszyny.

 

Organizatorzy imprezy przygotowali jeszcze jedną atrakcję -występ zespołu JMS Band (Jah Motorcycles Squad Band). Ta radomska grupa wykonująca utwory w stylu reggae dała koncert, który każdemu mógł się spodobać. Jeszcze długo po występie w uszach pozostawały ich melodie i piosenki.

 

– Jesteśmy zadowoleni z frekwencji. To był pierwszy taki “Dzień Otwarty” i na pewno będą jeszcze kolejne – powiedział Krystian Pomorski z OSKP Autolekar.

 

Roman Furciński, fot. Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt