• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Wieczorna tragedia na drodze nr 7

Wieczorna tragedia na drodze nr 7

9 kwietnia 2018

 

Jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie zostały ranne po zderzeniu dwóch osobowych samochodów, mazdy i seata. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj ok. godz. 22 na drodze krajowej nr 7 w Jedlińsku.

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca mazdy, jadący od Warszawy w kierunku Radomia, prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo skręcając w lewo. Jadący od strony Radomia seat uderzył w prawy bok mazdy, od strony pasażera. Siedzący na tym miejscu mężczyzna zginął na miejscu.

Do szpitala zostali przewiezieni kierowcy obu aut, z mazdy – 41-letni mieszkaniec gminy Jedlińsk i 42-letni kierujący seatem.

 

Widać już, że zaczyna się sezon motocyklowy. Zrobiło się cieplej i coraz więcej osób wsiada na jednoślady. Niestety, w ten weekend, w powiecie radomskim doszło do trzech wypadków z udziałem motocyklistów.

Pierwszy miał miejsce w sobotę, na terenie gminy Kowala. Kierująca osobowym renault, skręcając w lewo do posesji zderzyła się z jadącym w tym samym kierunku motocyklem, który wyprzedzał auto. Jak informują policjanci, 32-letni motocyklista miał ponad 1,5  promila alkoholu w organizmie. Pasażer jednośladu, również w wieku 32 lat, został przewieziony do szpitala.

 

Wczoraj, w Augustowie, w gminie Pionki, po godz. 14 zderzyły się samochód osobowy i motocykl. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierowca auta peugeot włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z motocyklem marki Yamaha, którym kierował 42-latek. Do szpitala został przewieziony motocyklista.

Również w niedzielę, przed godz. 23, na ul. Witolda zderzyły sie osobowa honda i motorower. 15-letni chłopak, który nie miał uprawnień do kierowania motorowerem, nie udzielił pierwszeństwa na skrzyżowaniu i zderzył się z hondą. Nastolatek trafił do szpitala.

RF

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt