• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Europejska premiera Volkswagena na targach Poznań Motor Show 2018!

Europejska premiera Volkswagena na targach Poznań Motor Show 2018!

25 marca 2018

 

Nowy, największy i najbardziej luksusowy model marki dzięki ekspresyjnej stylistyce, innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu obsługi, komfortu, jakości materiałów, a także za sprawą nowych systemów w dziedzinie bezpieczeństwa – tak zachwala nowy model Touarega marka Volkswagen.

Światowa premiera auta odbyła się w miniony piątek w Pekinie. Drugim oficjalnym miejscem prezentacji będzie Poznań. 

 

Targi Motor Show 2018 odbędą się za niecałe dwa tygodnie. Od kilku dni staramy się codziennie informować co przygotowują na  poznańską imprezę poszczególne marki.

Co zobaczymy na stoisku Grupy Volkswagen?

 

Trzecia, lepsza generacja Touarega

Grupa mocno skupia się na rozwiązaniach elektromobilnych i autach koncepcyjnych i dobrze wtapia się w hasło targów – “Motoryzacja Jutra”. M.in., Volkswagen pokaże samochód koncepcyjny I.D. a Skoda model Skoda VISION E.

Ale główne miejsce wydaje się być zarezerwowane dla modelu Touareg marki Volkswagen, a do dlatego, że auto było oficjalnie pokazane tylko w Pekinie.

Tak jak modele dwóch poprzednich generacji, nowy Touareg jest samochodem, który potrafi sprostać rozmaitym zadaniom. O jego sile i wszechstronności świadczą nie tylko mocny i wytrzymały zespół napędowy, ale również pneumatyczne zawieszenie, skrętne koła tylnej osi czy system, który zapobiega przechyłom nadwozia. Tak „uzbrojony‿ Touareg jest SUV-em jednocześnie dynamicznym w prowadzeniu i bardzo bezpiecznym.
We wnętrzu, innowacyjny charakter podkreśla Innovision Cockpit, jeden z największych ekranów, który integruje wskaźniki i wyświetlacz systemu multimedialnego. Dzięki niemu dostęp do informacji i usług multimedialnych będzie niezwykle szybki i łatwy. Auto jest wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia łączności i w systemy asystujące, podnoszące komfort, w nowoczesne oświetlenie oraz system multimedialny.

 

Naturalnie, nie zabraknie ciekawych prezentacji i warto będzie poświęcić więcej czasu na pozostałe modele w gamie marki Volkswagen, a także na pozostałych stoiskach marek wchodzących w skład Grupy Volkswagen: Audi, Porsche, SEAT i Skoda.

Np., SEAT pokaże swoją nową markę – CUPRA, którą wydzieliła ze swoich struktur.

 

 

Nie tylko auta

Poznańskie targi motoryzacyjne to nie tylko nowości samochodów osobowych. To jeden z elementów imprezy. Kolejne, to nowości rynku motocyklowego i jednośladowego, kampery i caravaning, czyli coś dla pasjonatów aktywnego spędzania czasu, a czwarty punkt to Motor Show Truck. Będą również pokazy stuntu motocyklowego – Stunter Wars i quadowego, możliwość przejażdżki na torach offroadowych i Custom Motor Show – konkurs wyjątkowych, ręcznie modyfikowanych motocykli. W strefie BlackzONE będzie można obejrzeć wystawę aut modyfikowanych.

 

Motor Show 2018 rozpocznie się w czwartek, 5 kwietnia, dniem prasowym (ceny biletów w przedsprzedaży – 120 zł, w kasach w dniu targów – 140 zł).

W następne dni, od 6 (piątek) do 8 kwietnia (niedziela) targi otwarte będą w godzinach od 10 do 18.

Ceny biletów: 6 kwietnia – 19 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu targów, 7 kwietnia – 24 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu targów, 8 kwietnia – 19 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu targów.

Dzieci do lat 3 mają bezpłatny wstęp.

Bilet jednorazowy z Ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny (6-8 kwietnia) kosztuje 6 zł od osoby.

Roman Furciński, fot. Volkswagen

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt