• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Co zwiedzić? Gdzie zjeść?

Co zwiedzić? Gdzie zjeść?

7 lipca 2013

 

Jedziesz na urlop, na wakacje, w długą trasę na pewno masz swoje stałe miejsca na odpoczynek, na spożycie posiłku, albo miejsca, które warto zwiedzić. Poleć innym swoje miejsca. Zamieścimy je w zakładce “Autoturystyka”.

 

Chcemy promować miejsca z regionu radomskiego, ale nie tylko. Czekamy na opisy i zdjęcia również z pozostałych regionów w kraju, a także zagranicy.

Razem możemy stworzyć bazę miejscowości, które warto zwiedzić, “urocze zakątki”, które leżą blisko przemierzanej trasy – tak jak “dom do góry nogami” (na zdjęciu) we wsi Szymbark na Kaszubach.

Wyjeżdżając w dłuższą podróż trzeba przecież zatrzymać się na kilkanaście minut, żeby odpocząć, coś zjeść. Może to być bar lub zajazd nie rzucający się w oczy, ale serwujący znakomite jedzenie, może jakieś regionalne smakołyki, a przy tym wcale niedrogie. Pewnie każdy z nas ma ulubione miejsca “po drodze”, gdzie zatrzymuje się na przekąskę.

 

Zapraszamy do podzielenia się informacjami. Prosimy o przysyłanie opisów “swoich” miejsc. Nie muszą to być wcale długie informacje. Naturalnie, prosimy również o zdjęcia, przynajmniej jedno. Może uda się wspólnie stworzyć bazę dobrych punktów gastronomicznych po tzw. trasie.

 

Piszcie na adres: redakcja@radommoto.pl.

Roman Furciński, fot. Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt