• Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Radomianie mają podium przed ostatnim wyścigiem

7 lipca 2013

Mariusz Nowocień z pilotem Bartłomiejem Jakubowskim, załoga Huzar Rally Team, zajęli 9 miejsce w klasyfikacji generalnej i 1 w klasie N3 na pierwszym odcinku specjalnym niedzielnym zmagań 28 Rajdu Karkonoskiego. Aleksowi Zawadzie z RTM Radom z pilotką Cathy Derousseaux najlepiej poszło na czwartym odcinku specjalnym, gdzie zajęli 9 miejsce w klasyfikacji generalnej i 2 w swojej klasie.

W okolicach Jeleniej Góry trwa 28 Rajd Karkonoski, trzecia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Startują w nim radomscy kierowcy.

Dzisiaj zawodnicy najpierw ścigali się w okolicach Szklarskiej Poręby. Załoga Huzar Rally Team spisała się najlepiej z zawodników swojej klasy N3.

Aleks Zawada z Cathy Derousseaux zajęli 19 miejsce w klasyfikacji generalnej i piąte w swojej klasie R5. Ta załoga bardzo dobrze pojechała czwarty odcinek, drugi przejazd w Szklarskiej Porębie. Zajęli 9 miejsce w klasyfikacji generalnej i 2 w swojej klasie.

Do rozegrania i zakończenia rajdu został jeszcze jeden odcinek specjalny: drugi przejazd w okolicach Lubomierza.

Jeżeli nic złego się nie wydarzy, radomscy kierowcy nie popełnią błędów, nie wypadną z trasy, ani nic się nie stanie z samochodami, to Mariusz Nowocień i Bartłomiej Jakubowski powinni się cieszyć ze zwycięstwa w swojej klasie N3, a Aleks Zawada i Cathy Derousseaux z trzeciego miejsca w swojej klasie R5.