• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Mazowieckie Święto Policji w Radomiu. Są niewielkie utrudnienia w ruchu

Mazowieckie Święto Policji w Radomiu. Są niewielkie utrudnienia w ruchu

14 lipca 2016

 

Dziś od rana, od godz. ok. 8 zamknięte zostały fragmenty ulic Żeromskiego i Mickiewicza.  Utridnienia potrwają do godz. 20.

 

Wielkich utrudnień w ruchu nie powinno być. Zamknięte mają być bowiem fragmenty: Żeromskiego – część deptaka od ul. Niedziałkowskiego do Galerii Rosa, a więc tam, gdzie ruch jest dopuszczony tylko dla pojazdów uprawnionych, oraz Mickiewicza – parking przed Galerią Rosa.

 

Uroczystości mazowieckich obchodów Święta Policji rozpoczną się o godz. 12 Mszą świętą w kościele garnizonowym p.w. św. Stanisława Biskupa (plac Konstytucji 3 Maja). Później nastąpi przemarsz policyjnych pododdziałów, wraz z orkiestrą reprezentacyjną Policji, do Resursy Obywatelskiej.

W godz. 14-16 na placu przed Urzędem Miejskim na ul. Żeromskiego zaplanowano policyjny festyn dedykowany wszystkim mieszkańcom, z m.in. pokazem policyjnego sprzętu (pojazdy, specjalistyczne urządzenia, jednostki broni, wyposażenie ekspertów z laboratorium kryminalistycznego), zabawami i konkursami adresowanymi do dzieci, możliwością oznakowania rowerów, symulatorami dachowania i jazdy na skuterze.

Roman Furciński, źródło: KWP

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt