• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Potrącił policjanta, uszkodził 3 auta i ogrodzenie. Nowe informacje po wypadku na ul. Struga

Potrącił policjanta, uszkodził 3 auta i ogrodzenie. Nowe informacje po wypadku na ul. Struga

7 kwietnia 2015

 

25-letni kierowca Mercedesa nie zatrzymał się do kontroli, potrącił policjanta, a potem uciekał przed policyjnymi radiowozami. Po drodze uszkodził Mazdę. “Rajd” zakończył na ul. Struga uderzając w dwa samochody – Mercedesa i Kię, a następnie w ogrodzenie.

 

Sytuacje, w niedzielę w Radomiu po godz. 18, rozwijały się jak w filmie. Zaczęło się od bójki na ul. Beliny-Prażmowskiego. Jadący na interwencję policjanci widzieli mężczyznę kopiącego w samochód. Gdy zobaczył radiowóz, szybko wsiadł do swojego auta i zamierzał uciec. Nie zatrzymał się, gdy jeden z funkcjonariuszy nakazał mu, żeby się zatrzymał. Potrącił policjanta i zaczął uciekać. Rozpoczęła się pogoń. Uciekający Mercedes zderzył się na ul. 25 Czerwca z Mazdą.

 

– U zbiegu ulic Struga i Zbrowskiego uderzył w Mercedesa i zaparkowaną Kię, a następnie wjechał w ogrodzenie. Kierowca wysiadł z auta i próbował jeszcze uciekać. 25-letni kierowca i 28-letni pasażer zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Obaj w chwili zatrzymania byli pijani. Badanie alkomatem wykazało 2 i 2,3 promila alkoholu w organizmie – poinformowała Justyna Leszczyńska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policjiw  Radomiu.

Roman Furciński, źródło: KMP, fot. KMP

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt