• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Prześlij zdjęcia, otrzymasz wejściówkę do Aquaparku

Prześlij zdjęcia, otrzymasz wejściówkę do Aquaparku

7 kwietnia 2013

 

W ciągu kilku dni uruchomimy nowe zakładki. Zapraszamy Was, Drodzy Internauci, do współtworzenia tych zakładek, przesyłania zdjęć i informacji.

 

Jedna zakładka będzie nosiła nazwę “Autoturystyka” i będzie poświęcona ciekawym miejscom, niekoniecznie tym bardzo znanym. Wiele osób podróżuje samochodami, zna takie miejsca, być może ma nawet swoje ulubione, “urocze zakątki”, o których inni nawet nie mają pojęcia, że przejeżdżają niedaleko czegoś wyjątkowego, interesującego.

 

 

Zapraszamy do podzielenia się informacjami. Prosimy o przysyłanie opisów “swoich” miejsc. Nie muszą to być wcale długie informacje, na 2-3 kartki formatu A4. Naturalnie, prosimy również o zdjęcia, przynajmniej jedno. Najlepiej, jeśli przyślecie kilka fotek – zrobimy galerię.

Chcemy promować miejsca z regionu radomskiego, ale nie tylko. Czekamy na opisy i zdjęcia również z pozostałych części w kraju, a także zagranicy – przecież wiele osób jeździ na urlopy samochodami.

 

Może uda się wspólnie stworzyć bazę o dobrych punktach gastronomicznych po tzw. trasie. Wyjeżdżając w dłuższą podróż trzeba przecież się zatrzymać na kilkanaście minut odpocząć, coś zjeść. Może to być bar lub zajazd nie rzucający się w oczy, ale gdzie serwują znakomite jedzenie, że palce lizać, może jakieś regionalne smakołyki, a przy tym wcale niedrogie. Pewnie każdy z nas ma ulubione miejsca “po drodze”, gdzie zatrzymuje się na przekąskę.

Ktoś powie, że to reklama punktów gastronomicznych. Naszym celem jest, tak jak zaznaczyliśmy wcześniej, stworzenie bazy punktów gastronomicznych z dobrym jedzeniem i, przede wszystkim, pomoc, z której inni mogą skorzystać podczas podróży.

 

Dla osób, które będą “najaktywniejsze” lub przyślą nam najciekawsze opisy i zdjęcia mamy bezpłatne, 2-osobowe zaproszenia do Aquaparku Słonecznego Centrum w Radomiu z nieograniczonym czasowo wejściem do saun i na baseny.

RF

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt