• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Radomski Peugeot wśród najlepszych w Polsce

Radomski Peugeot wśród najlepszych w Polsce

3 sierpnia 2014

 

Jak kupować w Radomiu samochody to tylko w salonach M. i R. Prasek, u dealera marki Peugeot, i w Optimalu, u dealera marki Citroen. Tak wynika z testu salonów samochodowych w Polsce zorganizowanego przez branżowy Auto Świat. Pierwszy znalazł się wśród najlepszych uzyskując maksymalną ilość punktów. Optimal zdobył 195 pkt, zajmując 2 miejsce wśród salonów swojej marki.

 

Ranking to wynik testu magazynu Auto Świata. “Tajemniczy klienci” przychodzili do salonów, rozglądali się, patrzyli na wyposażenie, oceniali przestronność, funkcjonalność pomieszczeń, część serwisową, przypatrywali się jak obsługiwane są osoby przychodzące do salonów i serwisów oraz zapisywali się na jazdę próbną. Tak było w 234 salonach 13 marek samochodowych.

Maksymalnie można było zdobyć 200 pkt: po 50 za organizację salonu i jazdę próbną oraz 100 za jakość obsługi. 23 salony w kraju uzyskały maksymalną ilość. Jest wśród nich jeden z Radomia – M. i R. Prasek, dealer Peugeot.

 

Bardzo dobry wynik uzyskał Optimal. Zdobył 195 pkt, tyle samo ile w ubiegłym roku. Wśród dealerów Citroena w kraju był drugi (zwycięzca zdobył 198 pkt). W zeszłym roku, Optimal otrzymał identyczną ilość punktów i był najlepszy z radomskich salonów, i czwartym dealerem marki w kraju .

Wybierzemy się z wizytą do obu salonów i będziemy chcieli usłyszeć jak zapracowali na sukces.

 

 

195 punktów uzyskał A.B.T. Autoniss, dealer Nissana. Jest drugim dealerem marki w kraju. Poprawił lokatę, w zeszłym roku miał 185 pkt i był 7 “na swoim podwórku”.

 

190 punktów przyznano firmie Ster, dealerowi VW, co dało 8 miejsce ex-aequo. Ster zaliczył duży skok, bo w ubiegłym roku miał tylko 155 pkt i 18 miejsce.

Tyle samo punktów ma Toyota Romanowski, 7 lokata ex-aequo. W zeszłym dealer Toyoty był 9 (190 pkt).

W zestawieniu jest jeszcze jeden radomski salon: Karasiewicz i Syn, marka Dacia – 185 pkt i 7 miejsce ex-aequo. Przed rokiem było to 6 miejsce i 175 pkt.

Roman Furciński, fot. Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt