• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Paliwowe firmy sponsorami Roberta Kubicy i Adama Małysza

Paliwowe firmy sponsorami Roberta Kubicy i Adama Małysza

13 marca 2013

 

Lotos podpisze umowę sponsorską z Robertem Kubicą, pierwszym Polakiem rywalizującym w Formule 1. Natomiast PKN Orlen będzie wspierał Adama Małysza, byłego skoczka narciarskiego, obecnie kierowcę rajdowego.

 

Taka decyzja paliwowych koncernów oznacza, że nie oszczędzają one na marketingu i sponsorowaniu. Wprawdzie kwot jakimi będą wspierały sportowców nie podano, jednak można przypuszczać, że nie chodzi o kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale o liczby idące nawet w miliony złotych. Tak przynajmniej twierdzą ludzie zorientowani w branży.

– Bardzo się cieszę z pozyskania kolejnego mocnego partnera, jakim jest PKN ORLEN – mówi Adam Małysz (na zdjęciu z prawej strony, obok niego Rafał Marton, pilot załogi). – Jako członek Orlen Team otrzymam wsparcie, które pozwoli naszemu zespołowi na rozbudowanie programu startów w tym sezonie. Zamierzam nadal rozwijać się jako kierowca. Naszym celem jest nie tylko przygotowanie do Rajdu Dakar 2014. Chcemy powalczyć o FIA CEZ Trophy, uzyskać jak najlepsze wyniki w pozostałych rajdach.

Sponsorami Adama Małysza już są RedBull, Generali, Sony i Toyota.

 

Nie udało nam się znaleźć komentarza Roberta Kubicy do sprawy nowego sponsora.

 

Fot. Roman Furciński

RF

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt