• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

Mobilny serwis ogumienia "od ręki" naprawia usterki

Mobilny serwis ogumienia "od ręki" naprawia usterki

24 marca 2014

 

Jeżeli jadąc samochodem złapiesz popularnego kapcia, albo będziesz miał problemy z kołem uniemożliwiające dalszą jazdę, nie warto panikować i stresować się. Wystarczy zadzwonić na mobilny serwis ogumienia.

 

Ul. Kozienicka w Radomiu, koparka ładuje piach na samochód. W pewnej chwili operator zauważył, że coś się stało z kołem. Telefon na mobilny serwis ogumienia rozwiązał sprawę. Serwismeni przyjechali szybko. Zabrali koło. Po kilkudziesięciu minutach wrócili i można było kontynuować roboty.

 

 

Mobilny serwis ogumienia działa na terenie Radomia i regionu. Korzystają z niego przede wszystkim firmy transportowe lub właścicieli maszyn przemysłowych.

 

 

– Świadczymy usługi naprawy, montażu, demontażu, wyważenia dla każdego, od małego samochodu po duże. Działamy w dwóch trybach, stałym, gdzie kontrolujemy na bieżąco tabor klienta i awaryjnym, związanym z nagłymi wyjazdami do tak zwanego kapcia. W trybie awaryjnym działamy 24 godziny na dobę Reagujemy praktycznie natychmiast na otrzymane zgłoszenie. Mamy klientów przejeżdżających tranzytem, również z innych państw – mówi Sebastian Dębowski z Centrum Motoryzacyjnego Marcin Zowczak w Radomiu.

 

RF, fot. Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt