• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

wypadek_wielogora_920

Dwa wypadki. Nie żyje młody człowiek

3 kwietnia 2024

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dziś nad ranem w podradomskiej Wielogórze. 42-letni kierujący osobowym autem wjechał do rowu. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W Kowali zderzyły się dwa auta, trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Do wypadku doszło ok. godz. 5. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni kierujący fordem fusion jechał drogą wojewódzką nr 735 (dawna droga krajowa nr 7) w stronę Warszawy. Nagle, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. W wyniku zdarzenia kierowca został przewieziony do szpitala. Lekarzom nie udało się uratować życia mężczyzny. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Fot. Policja Radom

Wypadek na łuku drogi

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dziś ok. godz. 11 w Kowali. Pierwsze ustalenia policjantów wskazują, że kierujący volkswagenem tiguanem na łuku drogi zjechał na przeciwny pas i doprowadził do zderzenia z fiatem punto. Trzy osoby zostały odwiezione do szpitala, dwie podróżujące fiatem i jedna z volkswagena.

Wiele wskazuje, że kierowca tiguana jechał za szybko.

Roman Furciński. fot. Policja Radom

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt