• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios11_290

Filmowa wiosna w kinie Helios

22 marca 2024

W nadchodzącym tygodniu na ekranach sieci zagości premierowo film „Budda. Dzieciak ’98” oraz horror „Gdy rodzi się zło”. Ponadto na widzów czekają różnorodne seanse specjalne. Repertuar kin Helios to oferta nie do odrzucenia!

„Budda. Dzieciak ’98” to emocjonująca i wypełniona motoryzacją podróż do świata Kamila Labuddy, czyli jednego z najpopularniejszych polskich influencerów. Jego poczynania śledzą w sieci miliony sympatyków, a film pokaże historie dotychczas nieukazywane w social mediach. Widzowie będą mogli zobaczyć niepublikowane wcześniej ujęcia z wyjazdów Buddy, m.in. do Czarnobyla czy Stanów Zjednoczonych. Produkcja jest wyjątkową okazją nie tylko do poznania jego sylwetki i motywacji, lecz także do zobaczenia od kulis środowiska internetowych twórców. Influencer opowiada o blaskach i cieniach aktywności w sieci, a także zdradzi, jakich błędów nie popełniać i czego unikać.

Drugą premierą jest horror „Gdy rodzi się zło”. Mieszkańcy małego, wiejskiego miasteczka odkrywają, że wkrótce narodzi się wśród nich demon. Dwaj bracia znajdują opętanego mężczyznę, który jest bliski “urodzenia” czystego zła. Mieszkańcy desperacko próbują uciec, zanim zło się narodzi, ale szybko odkryją, że jest już za późno. Żadna modlitwa im też nie pomoże.

W repertuarze zagoszczą także najchętniej oglądane nowości ostatnich tygodni, takie jak pozytywny film familijny „Za duży na bajki 2″. Podczas wycieczki w Tatry Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, który nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Chłopiec postanawia za wszelką cenę odnaleźć go i osobiście zapytać o powody tej decyzji. W tej trudnej misji może liczyć na pomoc przyjaciół – Delfiny i Staszka!

Innym pomysłem na rodzinny seans jest brawurowa kontynuacja uwielbianej animacji „Kung Fu Panda 4″. Po, Smoczy Wojownik, zostaje wezwany do pełnienia kolejnej misji. Tym razem ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Nowe zadanie oznacza nowe kłopoty, gdyż na horyzoncie pojawia się trudna przeciwniczka – Kameleona. Na szczęście na ratunek przybędzie bystra lisica Zhen, z którą Po stworzy komediowy duet!

Ponadto dla najmłodszych widzów Helios cyklicznie organizuje Filmowe Poranki, czyli niedzielne seanse bajek połączone z atrakcjami. W tę najbliższą, 24 marca, mali kinomani będą mogli obejrzeć najnowszy zestaw odcinków animacji „Tomek i przyjaciele”, a pokazom będą towarzyszyły liczne konkursy z nagrodami!

Tych, którzy do kina przychodzą po dawkę mocnych emocji, sieć zaprasza na horror „Urojenie”. Chauncey to z pozoru zwykły pluszowy miś. Przed laty był ulubioną zabawką małej Jessiki, jednak trafił do piwnicy wraz z porzuconymi rupieciami. Po latach odnajduje go córka kobiety, Alice. Dziewczynka zaczyna zachowywać się nietypowo, za czym kryje się zemsta porzuconego pluszaka…

Kinomani nadal mogą zapoznać się z superprodukcją „Diuna: Część druga”. Zapraszamy również na polski dramat „Biała odwaga” oraz amerykańską komedię romantyczną „Tylko nie ty”.

Dla fanów filmów o Godzilli sieć przygotowała wyjątkowe wydarzenie. W środę, 27 marca, na wielkich ekranach zostaną wyświetlone dwa filmy poświęcone tej kultowej postaci w ramach Mini Maratonu Godzilla i Kong. Jako pierwszy widzowie będą mogli przypomnieć sobie tytuł „Godzilla vs. Kong”, a następnie będą mogli zobaczyć nowość z serii – „Godzilla i Kong: Nowe imperium”.

W najbliższych dniach cykl Kino Konesera zawita do Heliosa aż dwukrotnie. Poza regularnymi projekcjami, zaplanowane zostały specjalne seanse filmów oscarowych! 22 i 23 marca odbędą się pokazy przebojowego „Oppenheimera”. Niesamowita opowieść o twórcy bomby atomowej zdobyła aż 7 statuetek, w tym tę dla najlepszego filmu oraz za najlepszą pierwszoplanową rolę męską Cilliana Murphy’ego. Seans jest doskonałą okazją do nadrobienia tego wyjątkowego tytułu!

Natomiast w poniedziałek, 25 marca, kinomani będą mogli zobaczyć film „Obsesja” z Natalie Portman i Julianne Moore w rolach głównych. Główna bohaterka, aktorka Elisabeth, pragnie poznać sekrety życia i małżeństwa Gracie – kobiety, która przed laty zasłynęła za sprawą wstrząsającego skandalu…

W czwartek, 28 marca, odbędą się projekcje w ramach cyklu Kultura Dostępna. Tym razem na widzów czeka rodzime kino historyczne – „Powstaniec 1863″. Produkcja przybliża patriotyczny zryw przeciwko Imperium Rosyjskiemu i prawdziwą postać księdza Stanisława Brzóski, generała czasów powstania, który pomimo intensywnych działań zaborców długo pozostaje nieuchwytny.

Szczegóły dotyczące seansów w marcowym repertuarze można znaleźć na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz w kasach kinowych w całej Polsce. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery 15.03

Godzilla i Kong: Nowe imperium (2D/napisy, 2D/ATMOS/napisy, 2D/dubbing – od 13 lat)

Premiery 21.03

Budda. Dzieciak’98 (2D/PL – od 13 lat)

Gdy rodzi się zło (2D/napisy – od 15 lat) 

Projekty Specjalne:

Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciel, cz. 5 – 24.03 godz. 10.30

Kino Konesera: OPPENHEIMER (2D/napisy – od 15 lat) – 22.03 godz. 18:00 i 23.03 godz. 12.15

Helios na scenie: VANYA z Andrew Scott’em w Helios na Scenie / Napisy – 24.03 godz. 16.00

Kino Konesera: Obsesja (2D/napisy – od 15 lat) – 25.03 godz. 18.00

Godzilla i Kong Mini Maraton (2D/napisy – od 13 lat) – 27.03 godz. 21.30

Kultura Dostępna: Powstaniec 1863 (2D/PL – od 15 lat) – 28.03 godz. 18.00

Pozostałe tytuły:

Za duży na bajki 2 (2D/PL – od 7 lat)

Mean Girls (2D/napisy – od 13 lat)

Urojenie (2D/napisy – od 15 lat)

Biała odwaga (2D/PL – od 15 lat)

Kung fu Panda (2D/dubbing – od 6 lat)

Diuna. Część Druga (2D/napisy, 2D/ATMOS/napisy, 2D/dubbing – od 13 lat)

Tylko nie ty (2D/napisy – od 15 lat)

Powołany 2 (2D/PL – od 12 lat)

Strefa interesów (2D/napisy – od 15 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 22-28.03.2024 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt