• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Moto info

land_920

Nowa Toyota Land Cruiser. Podano ceny

9 lutego 2024

Na polskim rynku jeden z najpopularniejszych modeli samochodów będzie dostępny w pięciu wersjach wyposażenia. Auto można już rezerwować, online. Za najtańszą, bazową wersję trzeba zapłacić prawie 320 tys. zł.

Prado, Prestige, Invicible, Executive i First Edition – to nazwy wyposażenia nowej Toyota Land Cruiser. Ta ostatnia jest wersją limitowaną, specjalną. W każdej jest stały napęd 4×4, z najnowszymi technologiami mającymi ułatwiać jazdę w terenie oraz ulepszone systemy bezpieczeństwa Toyota T-MATE i multimediów.

Samochód jest napędzany przez silnik Diesla o pojemności 2,8 l o mocy 204 KM połączony z 8-biegową skrzynią automatyczną.

W najuboższej wersji wyposażenia – Prado, auto kosztuje od 319 900 zł. W tej cenie są m.in. materiałowa tapicerka, jednostrefowa klimatyzacja manualna, inteligentny kluczyk, 9-calowy ekran HD systemu multimedialnego Toyota Touch 3, bezprzewodowa łączność ze smartfonami z wykorzystaniem Apple CarPlay i Android Auto oraz kamera cofania i kamera monitorująca kierowcę (DMC). Z trzech możliwych do wyboru kolorów, dwa są w cenie auta – biały i czarny, a za brązowy lakier trzeba dopłacić 4 400 zł.

Każda następna wersja, wyższa, to już większa cena (skok do wyższego poziomu to wydatek większy od 23 do 36 tys. zł), ale i coś jeszcze dorzucone do nich przez producenta.

Na początku przedsprzedaży dostępna będzie limitowana wersja specjalna nowego Land Cruisera – First Edition, nawiązująca stylistyką do kultowych odmian modelu z lat 70. i 80. Kosztuje od 449 900 zł.

Reklama

Na stronie toyota.pl uruchomiono możliwość rezerwacji online dwóch najwyższych wersji wyposażenia legendarnej terenówki – Executive i First Edition. Od 23 lutego będzie można składać zamówienia bez rezerwacji na pełną gamę nowego Land Cruisera.

Roman Furciński, źródło: Toyota

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt