• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios_290

Helios zaprasza na porywające premiery

2 lutego 2024

Tegoroczna zima rozpieszcza kinomanów gorącymi nowościami. W nadchodzącym tygodniu na ekranach zagoszczą trzy nowe tytuły! Nie zabraknie cyklicznych seansów specjalnych.

„Argylle. Tajny szpieg” to kino szpiegowskie w zaskakującym wydaniu. Film opowiada o Elly Conway – autorce bestsellerowych powieści szpiegowskich, która wiedzie zwyczajne, spokojne życie, a jej najlepszym przyjacielem jest kot Alfie. Z kolei jej książki mają niezwykle burzliwą fabułę z tajnym agentem Argylle w roli głównej.

Pewnego dnia Elly odkrywa, że świat wokół niej zaczyna przypominać ten z powieści. Autorka dostrzega działania prawdziwej organizacji szpiegowskiej i musi uciekać przed zabójcami łudząco podobnymi do bohaterów własnej książki… W produkcji występuje plejada gwiazd: Henry Cavill, Bryan Cranston, John Cena oraz popularna piosenkarka Dua Lipa.

„Cudowny chłopak 2. Biały ptak” to niezwykła opowieść o potrzebie akceptacji, odwadze i miłości.

Ostatnia z premier – „Dziewczyna influencera” to elektryzująca opowieść o sławie, pieniądzach, klątwie popularności, żądzy uwagi i cenie płaconej za bycie na topie.

Ponadto, na ekranach sieci można zobaczyć szeroko omawiane premiery ostatnich tygodni.

„Akademia Pana Kleksa” wciąż bije rekordy frekwencji, gromadząc ponad 2 miliony widzów! Film ukazuje magiczną Akademię, znaną z powieści Jana Brzechwy, w odświeżonym wydaniu. Dołącza do niej Ada Niezgódka, która pragnie rozwikłać rodzinną tajemnicę, w czym pomaga jej szalony pedagog, Ambroży Kleks.

„Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” to kolejna polska propozycja na tę zimę. Kontynuacja legendarnej komedii skupia się na ukazaniu następnego pokolenia rodzin Wolańskich i Zawadów. Patchworkowa familia się powiększa, gdyż Agnieszce i Marcinowi rodzi się synek, Kuba. Marcin jednak niespodziewanie znika. Jednocześnie zabawne perypetie przeżywają pozostali członkowie rodziny!

Inną zaskakującą kontynuacją jest „Fuks 2”. Syn bohatera pierwszej części, Maciek, sam wpada w tarapaty podobne do tych, które przeżył przed laty jego ojciec. Ściga go groźny gangster, ale zdobycie intrygującej kobiety i wielkich pieniędzy może być warte niebezpiecznej gry. Na ekranach, obok nowych postaci, pojawiają się bohaterowie znani z pierwszej odsłony filmu.

Rodzime kino nie zwalnia tempa, a do grona głośnych nowości dołączył „Kos”, ukazujący Tadeusza Kościuszkę z nietypowej perspektywy. Bohater powraca do Polski z zamiarem wzniecenia narodowego powstania. Pragnie zaangażować do niego szlachtę i chłopów, co może okazać się szczególnie trudne. W tym samym czasie szlachecki bękart, Ignac, walczy o swoje prawo do dziedziczenia herbu i majątku, do czego nie chce dopuścić jego brat. Losy obu mężczyzn nagle zaczynają się łączyć.

Na najmłodszych kinomanów czeka animacja „Wyfrunięci” o losach rodziny kaczek, która pragnie zmienić swoje życie. Zamiast bezpiecznego gniazdka na spokojnym jeziorze wybierają szaloną podróż przez Nowy Jork na Karaiby!

Od 2 lutego Helios zaprasza również na niezwykłe seanse Świnka Peppa: Impreza w kinie, zorganizowane na 20. urodziny powstania przygód bohaterki. Projekcje zawierają dziesięć specjalnych odcinków serialu z pięcioma nowymi piosenkami. To jednak nie koniec, gdyż w bajce znajdują się interaktywne fragmenty, zachęcające dzieci do wspólnej zabawy z Peppą i jej towarzyszami!

W nadchodzącym tygodniu odbędą się różnorodne seanse specjalne.

3 lutego na ekranach sieci znajdzie się produkcja „The Chosen 4: Wybrani”. Serial biblijny, który stał się ogólnoświatowym fenomenem, doczekał się już czwartego sezonu, a jego pierwsze odcinki zostały przygotowane w wersji dla kin.

Z kolei w środę, 7 lutego, odbędzie się naszpikowany atrakcjami seans z cyklu Kino Kobiet. Tym razem w ramach projektu zostanie wyświetlona przedpremierowo komedia „Miłość jak miód”, udowadniająca, że wielkie uczucie można odnaleźć w każdym wieku.

Poniedziałki to dni cyklu Kino Konesera, ukazującego mniej komercyjne produkcje.

5 lutego odbędzie się projekcja francuskiej komedii „Będzie lepiej”, opowiadającej o dwóch zadłużonych mężczyznach, chcących poprawić swoją sytuację materialną. Desperacja sprawia, że dołączają do grupy aktywistów klimatycznych. Tam spotykają kobietę, która zmienia ich podejście do życia.

W repertuarze znalazł się również cykl Kultura Dostępna, w ramach którego 8 lutego zostanie wyświetlony thriller Jana Holoubka, „Doppelgänger. Sobowtór”. Film przybliża metody działania agentów PRL-u, którzy posługiwali się cudzą tożsamością. Jan i Hans to zupełnie obcy sobie mężczyźni, jednak okazuje się, że łączy ich mroczna tajemnica z przeszłości.

Szczegóły dotyczące wszystkich seansów w aktualnym repertuarze można znaleźć na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz w kasach kinowych sieci.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy:


Kino Konesera: Będzie lepiej (2D/PL – od 15 lat) – 05.02 godz. 18.00

Kultura Dostępna: DOPPELGÄNGER. SOBOWTÓR (2D/PL – od 15 lat) – 08.02 godz. 18.00

Wejściówki można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku). Osoby, które otrzymają od nas informację zwrotną, odbiorą zaproszenia w kasie kina (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery:

Argylle. Tajny szpieg 2D/napisy – od 15 lat)

Cudowny Chłopak: Biały Ptak (2D/dubbing – 10 lat)

Dziewczyna influencera 2D/PL – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Helios dla dzieci: ŚWINKA PEPPA: Impreza w kinie – seanse specjalne od 2 lutego      

Kino Konesera: Będzie lepiej (2D/PL – od 15 lat) – 05.02 godz. 18.00

Kino Kobiet: Miłość jak miód (2D/PL – od 15 lat) – 07.02 godz. 18.00

Kultura Dostępna: DOPPELGÄNGER. SOBOWTÓR (2D/PL – od 15 lat) – 08.02 godz. 18.00

Pozostałe tytuły:

The Chosen 4: Wybrani (2D/napisy – od 13 lat)

Baby Boom czyli Kogel Mogel 5 (2D/PL – od 10 lat)

Kos (2D/PL – od 15 lat) 

Dwie minuty do piekła (2D/napisy – od 15 lat)

Ekipa z dżungli (2D/dubbing – od 4 lat)

Fuks (2D/PL – od 15 lat)

Akademia Pana Kleksa (2D/dubbing – od 7 lat)

Wyfrunięci (2D/dubbing – b.o.)

Wandea. Zwycięstwo albo śmierć (2D/lektor – od 15 lat)

Powstaniec 1863 (2D/PL – od 15 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 02-08.02.2024 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt