• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider||Moto info

audi_select_3_290d

Jutro otwarcie salonu Audi Select Plus

9 grudnia 2023

Konkursy z nagrodami, gra samochodowa VR, spotkanie z piłkarzami Radomiaka i muzyczna niespodzianka – to wszystko czeka na gości, którzy przyjdą w niedzielę na otwarcie salonu Audi Select Plus. Będzie można odbyć jazdy próbne. A, i będzie można otrzymać w prezencie hulajnogę elektryczną Audi. Co trzeba zrobić?

Wypucowane samochody już stoją w salonie i na zewnątrz czekając na klientów. Są modele z silnikami spalinowymi oraz z napędem elektrycznym i hybrydowym. 10 grudnia odbędzie się oficjalne otwarcie salonu.

Jak zapowiadają przedstawiciele firmy, na wszystkich, którzy odwiedzą tego dnia salon (przy ul. Niemcewicza 4, budynek pod dawnym Komforcie) czeka mnóstwo dobrej zabawy. Będzie można wziąć udział w samochodowej grze VR, będą konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych z nagrodami, w których do wygrania przewidziano m.in. koszulki z autografami piłkarzy Radomiaka. Zaplanowano również spotkanie z zawodnikami oraz muzyczną niespodziankę.

Audi Select Plus będzie oferował samochody maksymalnie cztero-, pięcioletnie ze sprawdzonym pochodzeniem, potwierdzonym przebiegiem kilometrów i gruntownie sprawdzone. Do tego, z bogatym wyposażeniem i co najmniej dwuletnią gwarancją serwisową bez limitu kilometrów.

Jeżeli ktoś myśli o zakupie auta, to może ma teraz ku temu dobrą okazję. Podczas niedzielnego rozpoczęcia działalności salonu oraz przez cały następny tydzień będą trwały Dni Otwarte. Będzie można dokładnie obejrzeć modele i odbyć jazdę próbną. Każdy, kto w tych dniach zakupi auto, obojętnie jaki model, otrzyma w prezencie elektryczną hulajnogę marki Audi o wartości kilku tysięcy złotych.

Otwarcie salonu zaplanowano o godz. 11. Potrwa do godz. 18.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt