• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios_290_2

Idealny czas na …seans w kinie Helios!

7 grudnia 2023

W najbliższym tygodniu na ekranach pojawią się wyczekiwane premiery: „Kicia Kocia pod choinkę” oraz „Wonka”. W kinach odbędą się również projekcje koncertu „Śnieżne Boże Narodzenie z Andre Rieu” oraz pokazy kultowej komedii romantycznej „To właśnie miłość” z okazji 20-lecia premiery.

Nadchodzący tydzień przyniesie wyjątkową nowość dla najmłodszych kinomanów – „Kicia Kocia pod choinkę”. Najnowszy cykl bajek z ulubienicą dzieci został stworzony specjalnie na okres zimy i Świąt. Rezolutna bohaterka z wielką ciekawością poznaje otaczający ją świat, co nieustannie staje się przyczyną nowych przygód. Kicia Kocia będzie lepić bałwana, stanie do bitwy na śnieżki i ruszy w podróż pociągiem ze swoim tatą. Będzie także uczestniczyć w przygotowaniach do Bożego Narodzenia i nauczy się piec ciasteczka. Po drodze zawita do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Świąteczna odsłona perypetii Kici Koci to doskonały pomysł na rodzinne wyjście do kina!

W kinach zagości także inna propozycja dla całej rodziny. W czwartek, 14 grudnia na wielkich ekranach pojawi się premierowo „Wonka” – film o wytwórcy słodkości, znanym z książki „Charlie i fabryka czekolady”. Willy Wonka tym razem zostanie ukazany jako młodzieniec, który dopiero zakończył swoje przygotowania do zawodu i pragnie otworzyć własny sklep. Napotyka na swojej drodze wiele trudności, jednak nie poddaje się w dążeniu do celu. Pomagają mu w tym przyjaciele oraz wyjątkowe stworzenia, Umpa-Lumpa! Ponadto w dniach 8-10 grudnia w kinach Helios odbędą się pokazy przedpremierowe.

W repertuarze nie zabraknie innych gorących tytułów, które kinomani zdążyli już pokochać. „Napoleon” to najnowsze dzieło Ridleya Scotta, opowiadające o najważniejszych epizodach z biografii cesarza. Film ukazuje również jego miłość do cesarzowej Józefiny.

Natomiast „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” to kolejna odsłona uniwersum znanego z książek Suzanne Collins. Widzowie będą mogli poznać historię młodego Coriolanusa Snowa – antagonisty znanego z trylogii.

Helios poleca fanom mocnych kinowych wrażeń spędzenie Mikołajek w nietypowy sposób – w piątek, 8 grudnia odbędzie się bowiem Maraton Mikołajkowy pełen horrorów! Natomiast 13 grudnia do kin zawita cykl Kino Kobiet i seans komedii „Klub cudownych kobiet”. Opowiada ona o trójce przyjaciółek, które wygrywają bilety na pielgrzymkę – będzie to emocjonalna podróż do przeszłości…

Na najmłodszych czekają porywające animacje. W filmie „Trolle 3” ulubieni bohaterowie dzieci: Poppy i Mruk zostają parą, jednak to nie koniec przygód! Okazuje się bowiem, że bohater był kiedyś członkiem boysbandu razem ze swoimi braćmi. Para wyrusza w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć oddalone od siebie rodzeństwo.

Na rodziny kochające pozytywne historie czeka także najnowsza animacja Disneya – „Życzenie”. Nastoletnia Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła – gwiazdka o ogromnej mocy. Z wiernym towarzyszem koziołkiem Valentino oraz gwiazdką wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi – władcy Rosas, królowi Magnifiko.

Na grudniowych seansach nie zabraknie filmów o tematyce świątecznej, takich jak polska komedia romantyczna „Uwierz w Mikołaja”. W tej produkcji przeplata się wiele wątków, a wszystkie łączy przeżywanie Gwiazdki na różne sposoby, jak również wyznawanie uczuć…

Na 20-lecie premiery do kin powraca również świąteczny klasyk – „To właśnie miłość”, który będzie prezentowany we wszystkich kinach Helios podczas weekendu od 8 do 10 grudnia! To doskonały moment na przypomnienie sobie kultowego filmu w znakomitej obsadzie.

To nie wszystko, bo od piątku, 8 grudnia na ekranach kin zadebiutuje także nowy koncert maestro André Rieu. „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” to widowisko z najpiękniejszymi kolędami i przebojami na ten radosny czas. Dyrygent zapowiada także niezmiennie romantyczne walce i mieszanie klasyki z muzyką rozrywkową.

11 grudnia na ekranach zagości cykl Kino Konesera – tym razem widzowie będą mogli zobaczyć dramat biograficzny „Maestro”. Film przybliża historię życia Leonarda Bernsteina przez pryzmat jego małżeństwa z Felicią Montealegre Bernstein. W rolę wybitnego dyrygenta i kompozytora wcielił się Bradley Cooper, który jest jednocześnie reżyserem i autorem scenariusza.

Helios zaprasza na cykl Kultura Dostępna, w ramach którego 14 grudnia zostanie wyświetlone dzieło Jana Holoubka, „Doppelgänger. Sobowtór”. Dramat ukazuje prawdziwe metody działania agentów doby PRL-u, którzy posługiwali się cudzą tożsamością. Jan z Gdańska i mieszkający w Strasburgu Hans to zupełnie obcy sobie mężczyźni, jednak okazuje się, że łączy ich mroczna tajemnica z przeszłości…

W grudniu w kinach Helios z pewnością nie zabraknie magicznej atmosfery! Szczegóły dotyczące seansów dostępnych w aktualnym repertuarze można znaleźć na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz w kasach kinowych sieci w całej Polsce.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów po jednym pojedynczym zaproszeniu na filmy:


Kino Konesera: Maestro (2D/PL – od 15 lat) – 11.12 godz. 18.00

Kultura Dostępna: DOPPELGÄNGER. Sobowtór (2D/PL- od 15 lat) – 14.12 godz. 18.00

Wejściówki można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku). Osoby, które otrzymają od nas informację zwrotną, odbiorą je w kasie kina (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Przedpremiera:

Wonka (2D/dubbing – od 10 lat)

Premiery 

Wonka (2D/dubbing, 2D/napisy – od 10 lat)

Kicia Kocia pod choinkę (2D/dubbing – b.o.) 

Nóż w nocnej ciszy (2D/napisy – od 15 lat)

To właśnie miłość – 20. rocznica (2D/napisy – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Maraton Mikołajkowy (2D/napisy – od 15 lat) – 08.12 godz. 23.00

Helios na scenie: Śnieżne Boże Narodzenie z ANDRÉ RIEU (2D/napisy – od 7 lat) – 08.12 -10.12 godz. 16.00

Helios na scenie: RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ / NAPISY ANGIELSKIE – 08.12 godz. 21.00, 09.12 godz. 19.00, 10.12 godz. 19.00, 14.12 godz. 21.00

Kino Konesera: Maestro (2D/PL – od 15 lat) – 11.12 godz. 18.00

Kino Kobiet: Klub cudownych kobiet (2D/napisy – od 15 lat) – 13.12 godz. 18.00

Kultura Dostępna: DOPPELGÄNGER. Sobowtór (2D/PL- od 15 lat) – 14.12 godz. 18.00

Filmowy Uniwersytet Trzeciego Wieku: Napoleon (2D/napisy – od 15 lat) – 14.12 godz. 17.00

Pozostałe tytuły:

Trolle 3 (2D/dubbing – b.o.)

Życzenie (2D/dubbing, 2D/ATMOS/dubbing – od 6 lat)

Napoleon (2D/napisy – od 15 lat)

Igrzyska śmierci: Ballada Ptaków i Węży (2D/napisy – od 13 lat)

Uwierz w Mikołaja (2D/PL – od 13 lat) 

Chłopi (2D/PL – od 13 lat

Pełny repertuar kina na tydzień 08-14.12.2023 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt