• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

audi_select_290_1

Audi Select Plus otwiera salon i serwis w Radomiu

17 listopada 2023

Na 10 grudnia zaplanowane jest otwarcie salonu Audi Select Plus. Ma być moc atrakcji, konkursy i hulajnogi Audi …w prezencie. Przez tydzień będą trwały Dni Otwarte.

Na motoryzacyjnej mapie Radomia wkrótce pojawi się nowy salon – Audi Select Plus. Powstaje przy ul. Niemcewicza 2/4, w budynku po dawnym Komforcie (kiedyś były dywany, wykładziny, a następnie płytki i panele podłogowe). Lokal został gruntownie przebudowany, przystosowany pod działalność salonu i serwisu, i nie tylko.

Kupisz sprawdzone auto

– 10 grudnia planujemy otwarcie salonu. Nasze drzwi będą otwarte dla wszystkich mieszkańców. Zapraszamy całe rodziny, bo będzie się dużo działo: bardzo dobra kawa przygotowana przez cenionego baristę, słodki poczęstunek, samochodowa gra VR, konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, gdzie w jednym z nich do wygrania będą koszulki z autografami piłkarzy Radomiaka. Planujemy również spotkanie z piłkarzami Radomiaka. Przygotowujemy jeszcze niespodziankę, ale na razie nich to pozostanie tajemnicą – powiedziała nam Marta Mazur, specjalistka ds. marketingu i PR Audi Select Plus Radom.

Audi Select Plus będzie pierwszym salonem tej marki rozpoczynającym działalność w Radomiu.

– Będziemy oferowali auta używane, maksymalnie cztero-, pięcioletnie, zawsze ze sprawdzonym pochodzeniem i potwierdzonym przebiegiem. To będą samochody gruntownie, bardzo dobrze sprawdzone pod każdym kątem, według ścieżki 117 wyznaczonych punktów – wyjaśnił Grzegorz Kociński, kierownik radomskiego salonu Audi Select Plus. – Klienci otrzymają auta bardzo dobrej jakości, w bogatych specyfikacjach i, co ważne, objęte co najmniej dwuletnią gwarancją serwisową bez limitu kilometrów.

Od 10 grudnia zapraszamy do naszego salonu – zachęca Grzegorz Kociński, kierownik salonu

W salonie, na ekspozycji będzie mogło stać aż 18 samochodów, ale to nie wszystko, duża liczba aut będzie dostępna również do obejrzenia na terenie obiektu. W ofercie będzie cały wachlarz modeli, również – jak nas zapewniono – z napędem elektrycznym.

– Podczas otwarcia i Dni Otwartych, ten kto zdecyduje się na zakup auta, otrzyma od nas w prezencie oryginalną hulajnogę elektryczną marki Audi o wartości kilku tysięcy złotych – dodała Marta Mazur.

Nie tylko salon sprzedaży

Radomski salon Audi Select Plus, będzie drugim – w takiej formule – salonem w Polsce oferującym do sprzedaży auta z tzw. drugiej ręki (pierwszy otwarto w Warszawie Białołęce). Obok sprzedaży aut, będzie działał również serwis z sześcioma stanowiskami. Ale to nie wszystko. W budynku wydzielono miejsce na części zamienne, a także na hotel opon, gdzie możliwe będzie przechowywanie opon sezonowych lub całych kół. W krótkim czasie planowane jest również otwarcie stacji diagnostycznej.

Otwarcie salonu Audi Select Plus odbędzie się 10 grudnia, w niedzielę, o godz. 11. Impreza będzie trwała do godz. 18.

Oprócz salonu, będzie działał również serwis
Roman Furciński, fot. radommoto.pl

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt