• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider||Moto info

ster_salony_test2023_290

Ster wśród najlepszych salonów w Polsce!

13 października 2023

Radomski salon Ster, autoryzowany dealer samochodów Volkswagen i Nissan, został doceniony i wyróżniony w jakości obsługi i podejściu do klientów. W Wielkim Teście Salonów „Auto Świat” roku 2023 uzyskał ocenę „bardzo dobry”.

Wyróżnienie jest o tyle cenne, że „kontroli” przez tajemniczych klientów zostało poddanych ponad 300 salonów w całym kraju. Dotyczyło to 25 marek samochodowych, 16 popularnych i 9 premium. Ocenie zostały poddane „organizacja salonu”, „jakość salonu” i „jazda testowa”. Była również kategoria dotycząca aut z napędem elektrycznym. W każdej z tych kategorii były przyznawane punkty.

W tym wielkim gronie salonów radomski salon Ster ma powody do dumy za docenienie jakości obsługi. Wynik „bardzo dobry” świadczy o podejściu do klienta.

– Ta ocena ma dla nas duże znaczenie, bo pokazuje, że spełniamy wysokie kryteria. Nie tylko te wewnętrzne standardy, jednolite obowiązujące w marce, ale również zewnętrzne, które są poza nimi – mówi Robert Nowakowski, wiceprezes zarządu spółki Ster.

W salonie Ster obsługa klienta ma być na najwyższym poziomie

Ster nie pierwszy raz uzyskał takie wysokie wyróżnienie w Wielkim Teście Salonów magazynu „Auto Świat”. W poprzednich latach również utrzymywał wysoki poziom.

– Bardzo dużą wagę przykładamy do jakości naszych usług, w podejściu do klienta i jego obsługi. Analizujemy opinie, które o nas pojawiają się w przestrzeni publicznej i reagujemy na nie. Staramy się utrzymywać wysoki poziom. Mamy aspiracje, tak jak chyba każdy, komu zależy na świadczeniu wysokiej jakości usług, żeby być coraz lepszym. To wyróżnienie, to dla nas również mobilizacja do stałego podnoszenia jakości – dodaje Robert Nowakowski.

Gratulujemy wyróżnienia!

Wielki Test Salonów został przeprowadzony w tym roku po raz 20., przez magazyn „Auto Świat”, we współpracy z firmą badawczą Minds & Roses Automotive.

To wyróżnienie, to dla nas mobilizacja do stałego podnoszenia jakości naszych usług – mówi Robert Nowakowski, wiceprezes zarządu spółki Ster.
Roman Furciński, fot. radommoto.pl

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt