• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider||Moto info

ster_aud3i_290

Radomski salon z certyfikatem serwisowym Audi!

11 października 2023

Świetna wiadomość dla posiadaczy aut marki Audi z Radomia i regionu radomskiego. Salon Ster zdobył certyfikat na wykonywanie przeglądów, napraw i serwisowania aut marki. Co ważne, wszystkich modeli, również elektrycznych.

Właściciele aut marki mającej siedzibę w Ingolstadt nie muszą już jeździć z naszego regionu na przegląd lub naprawę samochodów do Warszawy, Kielc, Lublina lub Łodzi. Teraz wszystko załatwią w Radomiu.

– Ostatnie wymagane, konieczne certyfikaty uzyskaliśmy w ubiegłym miesiącu. Od 1 października możemy wykonywać przeglądy i naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne – powiedział Robert Nowakowski, wiceprezes zarządu spółki Ster, zarządzającej salonami samochodowymi marek Volkswagen i Nissan.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjne wszystkich modeli Audi można już wykonać w Radomiu (fot. radommoto.pl)

Specjalistyczne szkolenia przeszli i wymagane certyfikaty uzyskali pracownicy serwisu VW (obie niemieckie marki są w jednym koncernie).

– Możemy zająć się wszystkimi modelami Audi, włącznie z autami o napędzie elektrycznym – dodał Robert Nowakowski.

Na miejscu nie można wykonać napraw blacharsko-lakierniczych, ponieważ Ster nie ma na to certyfikacji, ani w ogóle osobnego pomieszczenia do wykonywania takich prac.

– Nie ma z tym jednak problemu. Takie usługi są zlecane współpracującym z nami warsztatom – poinformował wiceprezes zarządu spółki Ster.

Serwis samochodów Audi odbywa się w dni powszednie w godzinach od 8 do 17 przy salonie Volkswagena, przy ul. Warszawskiej 222.

Ster, uzyskując certyfikację na przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne Audi, rozszerzył tym samym paletę usług. Oprócz Volkswagena, podstawowego zadania, posiada również certyfikaty na przeglądy aut marek SEAT i CUPRA.

Roman Furciński, fot. radommoto.pl

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt