• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider||Utrudnienia w ruchu

remont_kwiatkowskiego_290

Przygotujcie się na utrudnienia na Glinicach. Zamykają kolejny odcinek ul. Cymerysa-Kwiatkowskiego

15 września 2023

Kolejny odcinek ul. Cymerysa-Kwiatkowskiego, na radomskich Glinicach, od ul. Placowej do ul. Zagłoby zostanie wyłączony z ruchu. Według Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji miało się to stać dziś od godz. 13:30. Wprowadzono nowe objazdy.

Teraz już niemal w ogóle nie przejedzie się ul. Cymerysa-Kwiatkowskiego. Prawie cały jej odcinek będzie wyłączony z ruchu, bo od ul. Placowej do ul. Zagłoby, przy skrzyżowaniu z ul. Mazowieckiego (do tej pory zamknięta dla ruchu kołowego  od ul. Białej do zachodniego wlotu ul. Placowej). Jest to związane z inwestycją i pracami Wodociągów Miejskich.

Jak informuje MZDiK, oznakowane objazdy dla ruchu lokalnego będą wyznaczone następującymi ulicami: Konopnickiej (wjazd z Cymerysa-Kwiatkowskiego, wyjazd do al. Grzecznarowskiego) i Dąbrowskiego do Słowackiego oraz Zagłoby, Mazowieckiego i Staroopatowską (lub Kolejową, Czarną, PCK i al. Grzecznarowskiego).

Wciąż będzie utrzymany ruch dwukierunkowy dla wszystkich pojazdów na całej ul. Strzeleckiej i na odcinku Pustej od Cymerysa-Kwiatkowskiego do Strzeleckiej.

Autobusy linii 4 będą nadal kursowały objazdem, tak jak od 5 sierpnia, do odwołania (nie ulegnie on zmianie podczas tej części robót) – w kierunku pętli Firlej / Cmentarz: Jana Pawła II, aleja Grzecznarowskiego, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Beliny-Prażmowskiego, 25 Czerwca, Kelles-Krauza; w kierunku pętli Os. Prędocinek: Kelles-Krauza, 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego, Poniatowskiego, Dowkontta, aleja Grzecznarowskiego, Jana Pawła II.

Na tej trasie objazdu dla linii 4 obowiązują wszystkie stałe przystanki (w rejonie Dworca Głównego PKP są obsługiwane wyłącznie przystanki: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy 05 (zewnętrzna wysepka, w kierunku Firleja) oraz Dw. Główny PKP / Poniatowskiego 04 (obok zakładu fotograficznego, w kierunku Prędocinka). Utrzymane będzie zawieszenie funkcjonowania następujących przystanków: Cymerysa-Kwiatkowskiego / Błotnia 01 i 02 (w obu kierunkach) oraz Cymerysa-Kwiatkowskiego / Placowa 03 i 04 (w obu kierunkach). Poniższe przystanki do odwołania nie obowiązują natomiast dla linii miejskiej 4: Słowackiego / Nowogrodzka 02 i 03 (w obu kierunkach) oraz Słowackiego / Średnia 04 i 05 (w obu kierunkach).

Wszyscy uczestnicy ruchu proszeni są o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Roman Furciński, źródło, mapka: MZDiK

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt