• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider||Utrudnienia w ruchu

utrudnienia_w_ruchu_290

W niedzielę przejadą rowerzyści. Będą chwilowe utrudnienia

16 czerwca 2023

Przez około pół godziny mogą wystąpić w niedzielę utrudnienia w części Radomia. Powodem jest przejazd rowerzystów w ramach cyklicznej akcji.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że utrudnienia w ruchu kołowym, w tym w komunikacji miejskiej, mogą wystąpić w godzinach ok. 10:15-10:45.

Kolumna uczestników imprezy ma wyruszyć o godz. 10:15 z placu obok dawnego budynku Naczelnej Organizacji Technicznej, a następnie przejedzie ulicami Krukowskiego, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Warszawską, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 11 Listopada, Struga, Kozienicką, Żółkiewskiego, Kozienicką i Potkańskiego w stronę Kozłowa (kierunek docelowy tej wyprawy to Podgóra koło Pionek).

Przejazd rowerzystów może spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym i ewentualne kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich na większości linii (nie dotyczy to jedynie linii 2, 5, 8, 11, 14, 15 i 25).

Ze względu na częściowe pokrywanie się powyższej trasy przejazdu z objazdami autobusów podczas półmaratonu (na odcinkach ulic Żwirki i Wigury oraz 11 Listopada) mogą tam występować dodatkowe zakłócenia w komunikacji miejskiej.

Przejazd będą zabezpieczali funkcjonariusze policji i strażnicy miejscy.

Wszyscy uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny cyklistów oraz o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Roman Furciński, źródło: MZDiK

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt