• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios_290

Moc filmowych wrażeń w kinie Helios!

6 czerwca 2023

Najbliższy repertuar kin sieci Helios obfitować będzie w filmy pełne wielkich emocji, spektakularnych efektów specjalnych i niezapomnianych historii. W piątek, na ekranach zadebiutuje wyczekiwany film science-fiction, dokument oraz urocza animacja dla najmłodszych. W ofercie kin nie zabraknie uwielbianych przez dzieci i dorosłych hitów filmowych oraz finału Ligi Mistrzów UEFA. 

„Transformers: Przebudzenie Bestii” to najnowsza część legendarnego uniwersum Transformerów, która wstrząśnie fanami na całym świecie. Ta epicka przygoda zabierze widzów w podróż od Nowego Jorku lat 90-tych, przez dżungle Peru, aż po najdalsze zakątki wszechświata. Optimus Prime i jego drużyna Autobotów staną w obliczu nowego zagrożenia. Tym razem w wielkiej galaktycznej wojnie, poza Autobotami i Decepticonami, pojawią się także: Maximale, Predacony oraz Terracony.

Nowy film znakomitego dokumentalisty Mariusza Pilisa „Historia jednej zbrodni” opowiada przejmującą historię rodziny Ulmów: Józefa i Wiktorii oraz ich siedmiorga dzieci, którzy poświęcili swoje życie, próbując ratować życie dwóch żydowskich rodzin. Niewyobrażalna zbrodnia, której 24 marca 1944 roku dokonali Niemcy, mordując z zimną krwią także malutkie dzieci Ulmów, jest dla reżysera punktem wyjścia do śledztwa w tej sprawie. Jego wyniki są szokujące… 

Najmłodszych kinomanów Helios zaprasza na premierowe pokazy animacji „Najlepsze urodziny Królika Karola”. Zbliżają się piąte urodziny Królika Karola. Gdy w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń mama i tata muszą go opuścić, postanawia uczcić święto po swojemu. Wyprawa u boku przyjaciółki przeradza się w wielką przygodę, podczas której spotkają w zwierzęta o niekoniecznie dobrych zamiarach. Podczas wędrówki Karol zrozumie, kim są przyjaciele i rodzina – to będą jego najlepsze urodziny!  

W sobotę (10 czerwca, godz. 10), widzowie dla których wizyta w kinie zazwyczaj stanowi sensoryczne wyzwanie, będą mogli obejrzeć tę uroczą animację w ramach projektu Seanse Przyjazne Sensorycznie. Podczas pokazu światła w sali kinowej będą delikatnie włączone, a poziom dźwięku obniżony. Ponadto, uczestnicy mają możliwość nieskrępowanego poruszania się w sali kinowej oraz swobodę w wyrażaniu emocji.  

Poza premierowymi pokazami, repertuar kin Helios obfitować będzie także w uwielbiane przez widzów produkcje. „Spider-man. Poprzez multiwersum” to pełen sensacji światowy hit, który przenosi widza w niezwykły świat równoległych rzeczywistości. Brawurowa produkcja „Szybcy i wściekli 10″ to niesamowite wyścigi uliczne, spektakularne pościgi i niezawodna akcja.

Fanów kina familijnego Helios zaprasza na pokazy animacji „Super Mario Bros. Film”, w której Mario wyrusza w niezwykłą podróż przez Grzybowe Królestwo, aby odnaleźć swojego brata Luigiego oraz uratować świat przed złoczyńcą Bowserem. Na uwagę zasługuje także „Mała Syrenka” – wzruszającą opowieść o marzeniach, miłości i odwadze, która poruszy serca widzów bez względu na ich wiek.  

Już w sobotę, 10 czerwca, wielbiciele sportowych emocji na wielkim ekranie, będą mogli kibicować swoim ulubionym drużynom podczas finału Champions League. Tego meczu absolutnie nie można przegapić!

Z kolei w poniedziałek, 12 czerwca fani cyklu Kino Konesera będą mogli zobaczyć film biograficzny „Daliland”, który przeniesie widzów w fascynujący świat życia i twórczości Salvadora Dalego.

Ponadto, w dn. 14-15 czerwca fani serii komiksów o superbohaterze „Flash” będą mogli przedpremierowo obejrzeć filmową adaptację tej historii. Barry używa swojej mocy do podróży w czasie. Jedyną nadzieją Barry’ego na uratowanie świata, w którym przebywa i na powrót do przyszłości, którą zna, pozostaje wyścig o życie…

Szczegółowe informacje dotyczące premier, aktualny repertuar oraz bilety dostępne są na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz kasach kinowych sieci w całej Polsce. Kupując bilet wcześniej widzowie mogą zaoszczędzić więcej w ramach unikalnej oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów po pojednym pojedynczym zaproszeniu na:

Helios Sport: Liga Mistrzów UEFA – Finał: Manchester City – Inter Mediolan – 10.06 godz. 20.45
Kino Konesera: Daliland (2D/napisy – od 15 lat) – 12.06 godz. 18.00

Wejściówki można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które otrzymają od nas informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kina (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Przedpremiera

Flash (2D/ATMOS/napisy – od 13 lat)

Premiery

Transformers. Przebudzenie bestii (2D/dubbing, 2D/napisy, 2D/ATMOS/napisy – od 13 lat)

Najlepsze urodziny Królika Karola (2D/dubbing – od 4 lat)

Historia jednej zbrodni (2D/PL – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Helios Sport: Liga Mistrzów UEFA – Finał: Manchester City – Inter Mediolan – 10.06 godz. 20.45

Kino Konesera: Daliland (2D/napisy – od 15 lat) – 12.06 godz. 18.00

Seans Przyjazny Sensorycznie: Najlepsze urodziny Królika Karola (2D/dubbing – od 4 lat) – 10.06 godz. 10.00

Filmowy Uniwersytet Trzeciego Wieku: Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan (2D/napisy – od 13 lat) – 14.06 godz. 17.00

Pozostałe tytuły:

Spider-Man: Poprzez Multiwersum (2D/dubbing, 2D/napisy – od 10 lat)

Super Mario Bros (2D/dubbing – od 7 lat)

Mała Syrenka – (2D/dubbing, 2D/ATMOS/dubbing – od 7 lat) 

Szybcy i wściekli 10 (2D/napisy – od 13 lat)

Niebo nie może czekać. Historia Carlo Acutisa (2D/lektor – od 13 lat)

Spider-Man: Poprzez Multiwersum (2D/UA – od 10 lat)

Mavka. Lisova pisnya (2D/UA – od b.o.

Pełny repertuar kina na tydzień 09-16.06.2023 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt