• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Utrudnienia w ruchu

utrudnienia_w_ruchu_290

Czasowe utrudnienia w ruchu

25 maja 2023

W piątek i w sobotę, wystąpią kilkudziesięciominutowe utrudnienia w ruchu kołowym na Wacynie i w centrum Radomia. Związane jest to z uroczystościami religijnymi i przemarszem integracyjnym.

Jutro, w piątek, n Wacynie zaplanowana jest procesja Drogi Krzyżowej. Ma potrwać od ok. godz. 20:00 do 21:00.

Procesja zacznie się przed kościołem Zesłania Ducha Świętego, a następnie przejdzie ulicami Zieloną, Żyzną, Langiewicza, Sarnią i Zieloną – z powrotem do kościoła. Przemarsz może spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym i ewentualne opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich linii 26 na ul. Zielonej.

fot. archiwum (radommoto.pl)

W sobotę, odbędzie się przemarsz korowodu integracyjnego. W godzinach od ok. 12:40 do 13:00 mogą występować utrudnienia w ruchu kołowym i w kursowaniu autobusów w centrum miasta.

Korowód integracyjny, organizowany w ramach obchodów Radomskich Dni Godności, rozpocznie się przed kościołem farnym pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela, a następnie przejdzie ul. Rwańską, przez plac Kazimierza Wielkiego oraz ulicami Reja i Wolność – na Rynek.

Przemarsz może spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym i ewentualne opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej na liniach 1, 7, 8, 9, 15, 17 i 25.

Wszyscy uczestnicy ruchu proszeni są o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsc przemarszu oraz o stosowanie się do poleceń osób zabezpieczających trasę.

Roman Furciński źródło: MZDiK, fot. archiwum radommoto.pl

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt