• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios12_290

Filmowy kwiecień w kinie Helios!

30 marca 2023

Już od najbliższego piątku na ekranach Heliosa zaprezentowanych zostanie kilka nowości: trzymający w napięciu thriller, budzący grozę horror oraz kryminał w gwiazdorskiej obsadzie. Ponadto, w ramach cyklu Kino Konesera zaprezentowane zostaną dwa wyjątkowe filmy. Kino pamięta także o najmłodszych zapraszając ich na Filmowy Poranek oraz pozytywne animacje.

„Missing” to opowieść, która sprawi, że widzowie zastanowią się, jak dobrze znają tych, którzy są im najbliżsi. Kiedy matka June, znika podczas wakacji w Kolumbii ze swoim nowym chłopakiem, dziewczyna stara się ją odnaleźć. Zaniepokojona córka w kreatywny sposób wykorzystuje wszystkie najnowsze technologie, które ma pod ręką, aby spróbować to zrobić, zanim będzie za późno. Gdy jednak sięga głębiej, jej cyfrowe śledztwo rodzi więcej pytań niż odpowiedzi… a gdy odkrywa tajemnice dotyczące najbliższej osoby, okazuje się, że tak naprawdę nigdy jej nie znała.


Druga premiera to horror „Puchatek: Krew i miód”. Piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów, by rozpocząć dorosłe życie. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew, a po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego niepodejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną… Ten horror zostanie zaprezentowany także w najbliższy piątek, w ramach Maratonu Strachu.

„AIR” – kolejna nowość, na ekranach Heliosa od 5 kwietnia – to film nagradzanego reżysera Bena Afflecka z Mattem Damonem w roli głównej. Ukazuje niewiarygodne okoliczności, prowadzące do zawiązania przełomowej współpracy między wówczas początkującym Michaelem Jordanem a nowo powstającym działem koszykarskim koncernu Nike. To partnerstwo, dzięki marce Air Jordan, zrewolucjonizowało świat sportu i współczesną kulturę.

Keanu Reeves staje do decydującej walki w filmie „John Wick 4″. Przed widzami rekordowa ilość akcji, kul, krwi i rozbitych samochodów oraz sekwencje walk, które przejdą do historii kina. Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność, John wie, że może liczyć tylko na siebie. To co się zmieniło, to jedynie fakt, że ma przeciwko sobie całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef jest równie wyrafinowany, co bezlitosny.

Wciąż zapraszamy na superbohaterski „Shazam! Gniew bogów”. Dla najmłodszych mamy dwie familijne animacje – „Wróżka Zębuszka” oraz „Kot w butach. Ostatnie życzenie” a także aktorską komedię familijną „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”. Fanów polskiego kina zapraszamy na thriller „Wyrwa” oraz kryminał „Święty”.

W niedzielę, 2 kwietnia o godzinie 10:30, Helios zaprasza także na kolejną porcję filmowych niespodzianek. Wówczas, w ramach cyklu Filmowe Poranki, zaprezentowany zostanie nowy zestaw bajek „Strażak Sam”. Ta ciepła animacja podbija serca małych kinomanów na całym świecie. Codzienne życie tytułowego bohatera toczy się spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Tradycyjnie projekcję poprzedzą konkursy i zabawy na sali kinowej.

Fani cyklu Kino Konesera będą mogli wybrać się w najbliższym tygodniu na aż dwa pokazy obsypanych nagrodami filmów. 3 kwietnia zaprezentowany zostanie poruszający dramat „Wieloryb“. Charlie już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone.

Już dwa dni później, 5 kwietnia widzowie zobaczą „Duchy Inisherin” – opowieść o losach dwóch mężczyzn, którzy znają się od kołyski. Pewnego dnia ich dalsza przyjaźń staje pod znakiem zapytania, gdy jeden z nich niespodziewanie postanawia ją zakończyć. Po rzuconym w desperacji ultimatum następuje seria szokujących wydarzeń, od których nie ma już odwrotu…

Bilety na kwietniowe seanse są dostępne na stronie www.helios.pl, w kasach kin w całej Polsce oraz w aplikacji mobilnej. Planując wizytę w kinie i kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

Do zobaczenia na wiosennych seansach!

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów jedno pojedyncze zaproszenie na film:

Kino Konesera: Wieloryb (2D/PL – od 15 lat) – 03.04 godz. 18.00

Kino Konesera: Duchy Inisherin (2D/PL – od 15 lat) – 05.04 godz. 18.00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoba, która otrzyma od nas informację zwrotną, odbierze wejściówkę w kasach kina (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery 31.03

Missing (2D/napisy – do 15 lat) 

Puchatek: Krew i miód (2D/napisy – od 15 lat)

Premiery 05.04

Air (2D/napisy – od 13 lat)

Projekty Specjalne:

Maraton Strachu (2D/napisy – od 15 lat) – 31.03 godz. 23.00

Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 7 – 02.04 godz. 10:30

Kino Konesera: Wieloryb (2D/PL – od 15 lat) – 03.04 godz. 18.00

Kino Konesera: Duchy Inisherin (2D/PL – od 15 lat) – 05.04 godz. 18.00

Pozostałe tytuły:

John Wick 4 (2D/napisy – od 15 lat)
Święty (2D/PL – od 15 lat)

Shazam! Gniew bogów (2D/dubbing, 2D/napisy,2D/ATMOS/napisy – od 13 lat)

Wyrwa (2D/PL – od 15 lat)

65 (2D/napisy – od 15 lat)

Szkoła magicznych zwierząt (2D/dubbing – od 6 lat)

Wróżka zębuszka (2D/dubbing – od 6 lat) 

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka (2D/dubbing – od 7 lat)

Kot w butach. Ostatnie życzenie (2D/dubbing – od 6 lat) 

Pełny repertuar kina na tydzień 31.03-06.04.2023 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt