• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

maraton_strachu_290

Maraton Strachu w kinie Helios!

27 marca 2023

W najbliższy piątek Nocne Maratony Filmowe zapraszają na pełną strachu ucztę filmową, z czterema przerażającymi horrorami. M.in. będzie można obejrzeć długo wyczekiwaną premierę filmu „Puchatek: krew i miód”. Kupisz wcześniej bilet, zapłacisz mniej!

NMF rozpoczną się w 31 marca o godz. 23:00.

Na początek zostanie wyświetlony film „Puchatek: krew i miód”. Krzyś powinien wiedzieć, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu. Po krótkiej przerwie uciekniemy z lasu na wodę w przedpremierowym seansie „Rafa: osaczone”, gdzie stawimy czoła najskrytszym lękom. Dalej będzie już tylko mroczniej. Najpierw za sprawą wyprodukowanego przez twórców Krzyku i Suspirii, horroru „Obłąkana”, a na koniec „Furie” dostarczy obezwładniającego poczucia grozy aż do ostatniej sceny.

Kupując bilet w dniu seansu, czyli 31 marca (piątek), trzeba będzie zapłacić 38,90 zł. Ale jeśli kupicie wejściówkę 1-3 dni wcześniej wydacie 34,90 zł. Jeszcze więcej zaoszczędzicie, gdy kupicie bilet 4-6 dni wcześniej – 32,90 zł.

Puchatek: krew i miód (napisy)

Piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów Kubusia i Prosiaczka, by rozpocząć dorosłe życie. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego niepodejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną. Nie wie, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu.

Rafa: osaczona (napisy)

Nic (Teressa Liane) była świadkiem przerażającego morderstwa swojej siostry. Próbując poradzić sobie z traumą wyrusza z przyjaciółkami do tropikalnego kurortu. W planach mają beztroski odpoczynek, spływ kajakowy i nurkowanie. Po kilku godzinach wyprawy kobiety orientują się, że ich śladem podąża żarłacz biały. Aby przetrwać starcie z bestią, muszą połączyć siły i stawić czoła najskrytszym lękom.


Obłąkana (napisy)

Horror producentów hitów „KRZYK” i „SUSPIRIA”. Lęk trwa wiecznie. Julie i Daniel przeprowadzają się do nowego domu, by spokojnie oczekiwać na narodziny dziecka. Lekarz zaleca Julie pozostanie w łóżku do czasu porodu. Pozostawiona sama w domu codziennie na długie godziny, kobieta zaczyna doświadczać niepokojącej obecności. To co początkowo wydawało się halucynacją, nabiera coraz bardziej realnych i przerażających kształtów. Jednak Daniel i lekarze są przekonani, że to jedynie wytwór wyobraźni. Czy Julie zdąży ich przekonać zanim będzie za późno? A może to jednak obłęd?

Furie (napisy)

Młoda kobieta zostaje porwana i wbrew swojej woli staje się uczestniczką gry, której stawką będzie jej życie.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. 

Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin, aplikacji i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE.

Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/Nocne Maratony Filmowe. Link do wydarzenia: http://www.helios.pl/nmf_strachu

/kinie Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt