• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios_kino2_290

Helios prezentuje porywające seanse!

23 marca 2023

W piątek ekranami zawładnie Keanu Reeves w filmie „John Wick 4”. W repertuarze nie zabraknie także polskiego thrillera w gwiazdorskiej obsadzie, ekranizacji słynnych komiksów DC oraz aż dwóch pokazów w ramach cyklu Kino Konesera.

Keanu Reeves powraca na ekrany, by stanąć do decydującej walki w filmie „John Wick 4”. Przed widzami rekordowa ilość akcji, kul, krwi i rozbitych samochodów oraz sekwencje walk, które przejdą do historii kina. Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność, John wie, że może liczyć tylko na siebie. To co się zmieniło, to jedynie fakt, że ma przeciwko sobie całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef jest równie wyrafinowany, co bezlitosny.

Akcja kryminału „Święty” dzieje się w latach 80-tych. Andrzej Baran to porucznik Milicji Obywatelskiej, który zostaje przydzielony do najtrudniejszej sprawy, z jaką do tej pory musiał się zmierzyć w swojej karierze.

Podczas weekendu (25-26 marca) z myślą o najmłodszych widzach zaprezentowane zostaną seanse specjalne animacji „Co w trawie gra”. Film oparty jest na słynnych bajkach o uniwersalnej wymowie autorstwa Ezopa oraz Jeana de la Fontaine. Ket gra na gitarze w zespole złożonym z koników polnych. W pobliżu mieszka księżniczka mrowiska, w którym zabroniona jest wszelka muzyka i panuje etos pracy. Antonina i Ket przypadkiem się spotykają i zaprzyjaźniają. Kiedy księżniczka zostaje porwana – przyjaciele ruszają jej na ratunek.

Na dzieci przed seansem czekać będzie niewielki upominek!

Poza premierami zapraszamy na polski thriller „Wyrwa”, superbohaterski „Shazam! Gniew bogów” oraz film science fiction „65”. Na rodziny czekają animacje „Wróżka Zębuszka”, „Kot w butach. Ostatnie życzenie” oraz dwa filmy aktorskie – „Szkoła magicznych zwierząt” i „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”.

Fani cyklu Kino Konesera będą mogli wybrać się w najbliższym tygodniu na aż dwa pokazy. 27 marca zaprezentowany zostanie południowokoreański thriller „Podejrzana”.

Najnowszy film Park Chan-wooka, twórcy przebojowych „Oldboya” i „Służącej”, nie tylko otrzymał nagrodę za reżyserię w Cannes, ale został również koreańskim kandydatem do Oscara. „Podejrzana” to myląca tropy, pełna napięcia i zwrotów akcji opowieść o przyciąganiu się przeciwności oraz miłości, która potrafi pokrzyżować wszelkie plany i szyki. Bohaterem thrillera jest policjant, który rozwiązując sprawę pewnej śmierci, zakochuje się w głównej podejrzanej – wdowie po zmarłym.

Już dwa dni później, 29 marca widzowie zobaczą „Imperium światła” – melodramat wyreżyserowany przez Sama Mendesa („American Beauty”, „Skyfall”, „1917”). Jego akcja toczy się w latach 80. ubiegłego wieku na południu Anglii. Tam właśnie rozegra się poruszająca historia miłosna, którego sercem będzie piękne, stare kino. Mocną stroną filmu jest gwiazdorska obsada, na czele z laureatami Oscara: Olivią Colman i Colinem Firthem, a także laureatem BAFT-y Michealem Wardem.

Filmowe emocje to doskonały pomysł na niezapomniany czas w gronie najbliższych. Bilety na marcowe seanse są dostępne na stronie www.helios.pl, w kasach kin w całej Polsce oraz w aplikacji mobilnej. Przy zakupie warto pamiętać o ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, gwarantującej wybór najlepszych miejsc, a także korzystne ceny biletów.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy:

Kino Konesera: Podejrzana (2D/PL – od 15 lat) – 27.03 godz. 18.00

Kino Konesera: Imperium światła (2D/PL – od 15 lat) – 29.03 godz. 18.00

Wejściówki można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które otrzymają od nas informację zwrotną, odbierą wejściówki w kasach kina (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery

John Wick 4 (2D/napisy – od 15 lat)

Święty (2D/PL – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Helios dla dzieci: Co w trawie gra (2D/dubbing – od 4 lat) – 25.03 i 26.03 godz. 12.30

Kino Konesera: Podejrzana (2D/PL – od 15 lat) – 27.03 godz. 18.00

Kino Konesera: Imperium światła (2D/PL – od 15 lat) – 29.03 godz. 18.00

Pozostałe tytuły:

Shazam! Gniew bogów (2D/dubbing, 2D/napisy,2D/ATMOS/napisy – od 13 lat)

Wyrwa (2D/PL – od 15 lat)

65 (2D/napisy – od 15 lat)

Szkoła magicznych zwierząt (2D/dubbing – od 6 lat)

Wróżka zębuszka (2D/dubbing – od 6 lat) 

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka (2D/dubbing – od 7 lat)

Kot w butach. Ostatnie życzenie (2D/dubbing – od 6 lat) 

Opiekun (2D/PL – od 15 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 24-30.03.2023 – tutaj

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt