• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios10_290

Filmowa wiosna na ekranach kina Helios!

16 marca 2023

Najbliższe dni zapowiadają się naprawdę intrygująco. Na widzów czekają liczne i różnorodne nowości filmowe oraz seanse specjalne.

Thriller „Wyrwa” z pewnością zainteresuje fanów polskiej kinematografii. Tajemniczy wypadek samochodowy zmienia całkowicie życie Maćka. W zdarzeniu ginie jego żona Janina. Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Pomyliła się? A może kłamała? Zrozpaczony mężczyzna wyrusza w podróż, aby rozwiązać zagadkę jej śmierci…

„Shazam! Gniew bogów” to sequel hitu z 2019 roku na podstawie słynnych komiksów DC. W tej nowości Billy/Shazam będzie kontynuować superbohaterskie życie z resztą swojej rodziny. Wspólnie będą bronić miasta przed przestępczością. Pewnego dnia na ich drodze staną Hespera i Kalypso, córki mitycznego Atlasa, jednej z postaci, od której Shazam posiada swoje umiejętności.

Akcja filmu science fiction „65″ rozgrywa się po katastrofie na nieznanej planecie. Bohater filmu – pilot  Mills szybko odkrywa, że tą planetą jest Ziemia… tylko, że 65 milionów lat temu!

„Szkoła magicznych zwierząt” do której trafia Ida, jest niezwykłym miejscem. Można w niej spotkać magiczne zwierzęta, które stają się towarzyszami dzieci. Gdy w szkole zaczynają znikać różne przedmioty, dzieciaki i magiczne zwierzęta muszą trzymać się razem, aby rozwiązać zagadkę szkolnego złodzieja.

We wtorek, 21 marca zaprezentowany zostanie przedpremierowo film „Missing”. Opowieść skłoni do zastanowienia się, jak dobrze znamy tych, którzy są nam najbliżsi. Kiedy matka June, znika podczas wakacji ze swoim nowym chłopakiem, dziewczyna stara się ją odnaleźć wykorzystując najnowsze technologie. Gdy sięga głębiej, jej cyfrowe śledztwo rodzi więcej pytań niż odpowiedzi…

Poza premierami na ekranach kina Helios horror „Krzyk VI”, oparty na faktach thriller „Kokainowy miś”, polski film muzyczny „Zadra” oraz coś dla fanów pięściarstwa – „Creed III”. Miłośnicy filmu wojennego nie mogą przegapić nagrodzonego na FPFF w Gdyni „Filipa” a pełne rozmachu widowiskowe kino superbohaterskie z pieczątką Marvela reprezentuje film „Ant-Man i Osa. Kwantomania”.

Na młodych widzów czeka familijna animacja „Wróżka Zębuszka”, aktorski, oparty na serii komiksów „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka” oraz jeszcze jedna animacja – „Kot w butach. Ostatnie życzenie”.

W najbliższą niedzielę, 19 marca Helios zaprasza na kolejną porcję bajkowych niespodzianek w cyklu Filmowe Poranki z pozytywną animacją dla całej rodziny „Bing”. Tytułowy bohater jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Projekcję poprzedzają konkursy i zabawy w sali kinowej.

Najsłynniejsze piłkarskie derby świata powracają na ekrany wybranych kin Helios! Mecz FC Barcelona – Real Madryt zostanie zaprezentowany w znakomitych warunkach jakie gwarantuje sala kinowa już w niedzielę, 19 marca. Czy można sobie wyobrazić lepsze warunki do delektowania się transmisją niż wielki ekran, wygodne fotele i doskonały dźwięk? Chyba każdy kibic przyzna, że to wymarzone środowisko dla fanów futbolu na najwyższym poziomie.

Miłośnicy cyklu Kino Konesera będą mogli wybrać się na dramat „Bezmiar”. 20 marca widzowie przeniosą się do Rzymu w latach siedemdziesiątych XX wieku, do czasów ważnych zmian społecznych i kulturalnych. Rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś…

Bilety na marcowe seanse dostępne są na stronie www.helios.pl, w kasach kin oraz w aplikacji mobilnej. Przy zakupie warto pamiętać o ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, gwarantującej wybór najlepszych miejsc, a także korzystne ceny biletów.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów jedno pojedyncze zaproszenie na film:

Kino Konesera: Bezmiar (2D/PL – od 15 lat) – 20.03 godz. 18.00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoba, która otrzyma od nas informację zwrotną, odbierze wejściówkę w kasach kina (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Przedpremiera:

Missing (2D/napisy – od 15 lat)

Premiery

Shazam! Gniew bogów (2D/dubbing, 2D/napisy,2D/ATMOS/napisy – od 13 lat)

Wyrwa (2D/PL – od 15 lat)

65 (2D/napisy – od 15 lat)

Szkoła magicznych zwierząt (2D/dubbing – od 6 lat)

Projekty Specjalne:

Filmowe Poranki: Bing cz. 7 (2D/dubbing – b.o.) – 19.03 godz. 10.30

Helios Sport: El Clasico: FC Barcelona – Real Madryt – 19.03 godz. 20.45

Kino Konesera: Bezmiar (2D/PL – od 15 lat) – 20.03 godz. 18.00

Filmowy Uniwersytet Trzeciego Wieku: Filip (2D/PL – od 15 lat) – 23.03 godz. 17.00

Pozostałe tytuły:

Krzyk 6 (2D/napisy – od 15 lat) 

Wróżka zębuszka (2D/dubbing – od 6 lat) 

Zadra (2D/PL – od 15 lat)

Kokainowy miś (2D/napisy – od 15 lat)

Filip (2D/PL – od 15 lat)

Creed III (2D/ATMOS/napisy, 2D/napisy – od 15 lat)

Ant-Man i Osa: Kwantomania (2D/dubbing)

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka (2D/dubbing – od 7 lat)

Kot w butach. Ostatnie życzenie (2D/dubbing – od 6 lat) 

Pełny repertuar kina na tydzień 17-23.03.2023 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt