• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios13_290

Marcowe przeboje na ekranach kina Helios!

10 marca 2023

Najbliższy tydzień przyniesie kinomanom wiele nowości i różnorodne seanse specjalne. W repertuarze znajdą się premierowe filmy zarówno dla najmłodszych, dla fanów muzycznych opowieści, jak i dla dorosłej części widowni. Moc filmowych wrażeń gwarantowana!

Tytułowa „Zadra” to utalentowana dziewczyna z blokowiska, która walczy o uznanie na rapowej scenie. Choć wydaje się być zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, dzięki którym może porwać tłumy. Jednak w środowisku pełnym testosteronu ciężko o miejsce dla takich, jak ona. Dziewczyna walczy o marzenia, ale przede wszystkim o lepsze jutro dla swojej rodziny. Mimo to, muzyka nie jest wszystkim, bo na życie głównej bohaterki kluczowy wpływ będzie miała miłość…

Na fanów mocnych filmowych wrażeń czeka „Krzyk VI”. Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać.

Thriller „Kokainowy miś” zainspirowany został prawdziwą historią z 1985 roku o katastrofie samolotu handlarza narkotyków, kokainie i niedźwiedziu, który ją zjadł.

Na młodych widzów czeka familijna nowość: „Wróżka Zębuszka”! Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką.

W piątek, 10 marca cykl Nocne Maratony Filmowe zaprezentuje wyjątkowy wieczór z uwielbianym przez widzów Heliosa gatunkiem filmowym w roli głównej! Podczas Mini Maratonu wyświetlone zostaną dwie ostatnie części kultowej serii horrorów „Krzyk” z premierowym pokazem najnowszego filmu „Krzyk VI”. Na ekranach zabłysną gwiazdy światowego kina: Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette, a także Hayden Panettiere, Jenna Ortega oraz Melissa Barrera.

Kolejne propozycje dla najmłodszych to animacje „Szczęście Mikołajka” i „Kot w butach. Ostatnie życzenie” oraz aktorski film familijny „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”. Dla trochę starszych w repertuarze wciąż mamy porywający superbohaterski „Ant-Man i Osa. Kwantomania”.

Dla dorosłych w repertuarze „Pokolenie Ikea”, przenoszące widzów w świat szybkich randek oraz jednodniowych znajomości. Fanów boksu przyciągnie pewnie „Creed III” a dla miłośników polskiego kina mamy nagrodzony Srebrnymi Lwami na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni dramat wojenny „Filip”.

Miłośnicy cyklu Kino Konesera będą mogli wybrać się w najbliższym tygodniu na aż dwa pokazy. 13 marca Jerzy Skolimowski zabierze kinomanów w podróż przez całą Europę. Polski kandydat do Oscara, „IO” to zapierające dech kinowe widowisko, sensacja festiwalu w Cannes. Już dwa dni później na ekranach Heliosa wyświetlony zostanie dramat „Forever Young”Piękni studenci zdają egzamin wstępny do słynnej francuskiej szkoły aktorskiej. Obserwujemy ich wzloty, upadki i pierwsze kroki w aktorskim życiu. Czy te doświadczenia wykorzystają do zbudowania wielkich kreacji na scenie?

Fanów anime zapraszamy na kinowe wydarzenie – „Demon Slayer: – To the Swordmith Village” to kompilacja dwóch ostatnich odcinków w ramach historii o dzielnicy uciech oraz pierwszego odcinka nowego sezonu: „Wioska płatnerzy”. Pokazy odbędą się 11 i 12 marca 2023 roku.

Bilety na marcowe seanse dostępne są na stronie www.helios.pl, w kasach kin oraz w aplikacji mobilnej. Przy zakupie warto pamiętać o ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, gwarantującej wybór najlepszych miejsc, a także korzystne ceny biletów.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na film:

Kino Konesera: IO (2D/PL – od 15 lat) – 13.03 godz. 18.00

Kino Konesera: Forever Young (2D/napisy – od 15 lat) – 15.03.godz. 18.00

Wejściówki można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które otrzymają od nas informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kina (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery

Krzyk 6 (2D/napisy – od 15 lat) 

Wróżka zębuszka (2D/dubbing – od 6 lat) 

Zadra (2D/PL – od 15 lat)

Kokainowy miś (2D/napisy – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Mini Maraton Krzyku – 10.03 godz. 22.30

Kino Konesera: IO (2D/PL – od 15 lat) – 13.03 godz. 18.00

Kino Konesera: Forever Young (2D/napisy – od 15 lat) – 15.03.godz. 18.00

Helios Anime: DEMON SLAYER – To the Swordmith Village  2D/napisy – 11.03 godz. 14.30 i 12.03 godz. 16.30

Pozostałe tytuły:

Pokolenie ikea (2D/PL – od 15 lat) 

Szczęście Mikołajka (2D/dubbing – od 7 lat)

Filip (2D/PL – od 15 lat)

Creed III (2D/ATMOS/napisy, 2D/napisy – od 15 lat)

Opiekun (2D/PL – od 15 lat)

Ant-Man i Osa: Kwantomania (2D/dubbing, 2D/ATMOS/dubbing, 2D/napisy – od 13 lat)

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka (2D/dubbing – od 7 lat)

Kot w butach. Ostatnie życzenie (2D/dubbing – od 6 lat) 

Pełny repertuar kina na tydzień 10-16.03.2023 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt