• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

kino_helios_290_3

Marcowe propozycje na ekranach kina Helios!

2 marca 2023

Najbliższy tydzień przyniesie widzom aż cztery intrygujące premierowe tytuły! Repertuar uzupełniają uwielbiane przez widzów seanse specjalne: Filmowe Poranki, Kino Kobiet oraz Kino Konesera. 

„Pokolenie Ikea” to pozycja dla wszystkich, którzy chociaż raz posmakowali randkowania… Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy jedyna kobieta, z którą jest szczery i z którą nie sypia stawia mu ultimatum. Podążając za hedonistycznym bohaterem, wnikamy w świat szybkich randek i jednonocnych romansów. Film w bezpruderyjny sposób portretuje ludzi, których łatwy dostęp do dóbr nauczył, że wszystko można tanio i bezrefleksyjnie zastąpić – komputer, meble, mieszkanie, a nawet związek.

Na młodych widzów czeka familijna nowość – „Szczęście Mikołajka”. Wszystko zaczęło się wiele lat temu, gdy na świat przyszedł chłopiec o imieniu Mikołajek. Niewiele wiadomo o jego pierwszych latach życia, ale o czasach szkolnych usłyszał cały świat! Razem z paczką kumpli opanował do perfekcji sztukę doprowadzania do szaleństwa nauczycieli, rodziców, sąsiadów, a nawet sklepikarzy. Każda ich przygoda wywołuje istne tsunami, a kłótnia urasta do rozmiarów bitwy pod Waterloo! Nie sposób ich jednak nie kochać, bo wszystko czego dotkną zamieniają w radość i śmiech. Z myślą o osobach z nadwrażliwością sensoryczną, dla których wizyta w kinie może stanowić wyzwanie, Helios zaprasza na pokaz tego filmu także w ramach unikalnego cyklu Seansów Przyjaznych Sensorycznie w sobotę, 4 marca.

„Filip” to dramat wojenny na podstawie powieści Leopolda Tyrmanda. Frankfurt 1943. Tytułowy bohater jest typowym kosmopolitą i niezdolnym do głębszych uczuć uwodzicielem. W Polsce stracił całą rodzinę. Będąc w sercu nazistowskich Niemiec, ukrywa swoje żydowskie pochodzenie i niejednokrotnie wymyka się śmierci. Pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu i beztrosko korzysta ze wszystkich uroków życia otoczony luksusem, pięknymi kobietami i przyjaciółmi. Jednak gdy wojna zaczyna zbierać krwawe żniwo wśród najbliższych mu osób, misternie zbudowany świat, który go otacza, rozsypuje się jak domek z kart…

„Creed III” przeniesie widzów do pięściarskich hal i sal treningowych. Po zdominowaniu świata boksu Adonis Creed odnosi same sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Tymczasem wyzwanie rzuca mu przyjaciel z dzieciństwa i dawne złote dziecko boksu, Damian.

Poza premierami zapraszamy na widowiskowe produkcje „Ant-Man i Osa. Kwantomania” oraz „Avatar: Istota wody”. Na młodych widzów czekają seanse filmu „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka” oraz animacji „Kot w butach. Ostatnie życzenie”„Plan na miłość” oraz „Heaven in hell” to propozycje dla widzów ceniących historie miłosne. „Tata” to rodzinny dramat i film drogi.  Problemy małżeńskie staną się udziałem Dominiki i Roberta w filmie „Opiekun”.

W niedzielę, 5 marca o godzinie 10:30, Helios zaprasza także na kolejną porcję filmowych niespodzianek. Wówczas, w ramach cyklu Filmowe Poranki, zaprezentowany zostanie nowy zestaw bajek „Strażak Sam”. Ta ciepła animacja podbija serca małych kinomanów na całym świecie. Codzienne życie tytułowego bohatera toczy się spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Projekcję tradycyjnie poprzedzą konkursy i zabawy na sali kinowej.

6 marca miłośnicy cyklu Kino Konesera będą mogli wybrać się na dramat kostiumowy „W gorsecie”. Cesarzowa Elżbieta, skandalistka wiedeńskiego dworu, robi wszystko, by współtworzyć swój mit. U progu 40. urodzin, które według opinii publicznej są ostatecznym końcem jej młodości, Sisi za wszelką cenę chce zadbać o swój wizerunek…

Helios zaprasza także na najbliższą odsłonę Kina Kobiet. W środę, 8 marca na ekranach kin w całej Polsce zagości film „Plan na miłość” – międzykulturowa komedia romantyczna, która bawi i wzrusza niezależnie od tego, skąd pochodzimy i w którym miejscu na Ziemi biją nasze serca. Poza filmem na Panie czeka moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy w wyjątkowym klimacie Bollywood!

Bilety na marcowe seanse dostępne są na stronie www.helios.pl, w kasach kin oraz w  aplikacji mobilnej. Przy zakupie warto pamiętać o ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, gwarantującej wybór najlepszych miejsc, a także korzystne ceny biletów.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na film:

Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 6 (2D/dubbing – b.o.)  – 05.03 godz. 10.30

Kino Konesera: W gorsecie (2D/napisy – od 15 lat) – 06.03 godz. 18.00

Wejściówki można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które otrzymają od nas informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kina (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Przedpremiera

Krzyk 6 (2D/napisy – od 15 lat)

Premiery

Pokolenie ikea (2D/PL – od 15 lat) 

Szczęście Mikołajka (2D/dubbing – od 7 lat)

Filip (2D/PL – od 15 lat)

Creed III (2D/ATMOS/napisy, 2D/napisy – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 6 (2D/dubbing – b.o.)  – 05.03 godz. 10.30

Kino Konesera: W gorsecie (2D/napisy – od 15 lat) – 06.03 godz. 18.00

Kino Kobiet: Plan na miłość (2D/napisy – od 15 lat) – 08.03.godz. 18.00

Helios na scenie: DAVID GARRETT AT THE ARENA DI VERONA – 09.03 godz. 18.00

Pozostałe tytuły:

Plan na miłość (2D/napisy – od 15 lat)

Tata (2D/PL – od 15 lat)

Opiekun (2D/PL – od 15 lat)

Ant-Man i Osa: Kwantomania (2D/dubbing, 2D/ATMOS/dubbing, 2D/ATMOS/napisy, 2D/napisy – od 13 lat)

Heaven in Hell (2D/PL – od 15 lat)

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka (2D/dubbing – od 7 lat)

Kot w butach. Ostatnie życzenie (2D/dubbing – od 6 lat) 

Avatar: Istota wody (2D/ATMOS/dubbing, 2D/dubbing)

Pełny repertuar kina na tydzień 03-09.03.2023 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt