• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios12_290

Fantastyczny repertuar w kinie Helios!

17 lutego 2023

Już  w najbliższy piątek na ekrany kin Helios powrócą superbohaterowie Scott Lang i Hope Van Dyne jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie ze Studia Marvel. Oprócz tego, w repertuarze znajdzie się też wiele pozycji dla zakochanych: kultowy „Titanic”, romans „Heaven in Hell” oraz gorący „Magic Mike: Ostatni taniec”. Oczywiście nie zabraknie także różnorodnych propozycji dla najmłodszych kinomanów!

Porywająca premiera „Ant-Man i Osa. Kwantomania” to spektakularny powrót Scotta Lang i Hope Van Dyne jako słynnych superbohaterów. Razem z rodzicami Hope, Hankiem Pymem i Janet Van Dyne oraz córką Scotta, Cassie Lang przeżyją nowe przygody, przemierzając niezwykły kwantowy świat. Podczas tej misji będą musieli zmierzyć się z nieznanymi dotąd stworzeniami i zostaną zmuszeni do przekroczenia granic tego, co dotychczas uważali za możliwe…

W repertuarze Heliosa znajdzie się ponadto wyjątkowy film – „Titanic” w wersji 3D. Z okazji 25. rocznicy premiery kultowy film Jamesa Camerona ponownie pojawił się na ekranach kin! W tej przejmującej historii miłosnej widzowie zobaczą niezapomniany duet zdobywców Oscara – Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Ich płomienny romans rozgrywa się w czasie feralnego, dziewiczego rejsu „niezatapialnego” Titanica, największego ruchomego obiektu, jaki kiedykolwiek zbudowano.

Na fanów polskich produkcji czeka romans „Heaven in Hell”. Olga to kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki. Maks to przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący chwilą. Zdawać by się mogło, że dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Ona nie potrafi poradzić sobie z mieszanką uczuć, które nią targają. On natomiast uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków…

Ciekawą pozycją w repertuarze będzie także zmysłowa produkcja w gwiazdorskiej obsadzie „Magic Mike: Ostatni taniec”. Mike Lane ponownie pojawia się na scenie po długiej przerwie, po transakcji biznesowej, która go zrujnowała. W nadziei, że będzie to ostatnia akcja, udaje się do Londynu z bogatą bywalczynią towarzystwa, która wabi go ofertą nie do odrzucenia… i swoim własnym planem.

Na młodych widzów czekają seanse animacji „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka władczyni wraz z wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów. Galowie z wielką chęcią przystają na prośbę księżniczki i wspólnie z jej przyjaciółmi oraz odpowiednim zapasem magicznego napoju wyruszają w pełną przygód podróż na Daleki Wschód.

Kina podbija przebojem także zuchwały złodziejaszek – Kot w butach. W animacji „Kot w butach: Ostatnie życzenie” tytułowy bohater odkrywa, że jego pasja do ryzyka i lekceważenie zasad bezpieczeństwa są tragiczne w skutkach. Zmarnował już bowiem osiem ze swoich dziewięciu żyć! Wyrusza więc w wyprawę do Czarnego Lasu, by znaleźć mityczną Gwiazdkę z nieba, która spełnia życzenia. Kot chce ją prosić o przywrócenie utraconych żyć!

W najbliższą niedzielę, 19 lutego Helios zaprasza na kolejną porcję bajkowych niespodzianek w cyklu Filmowe Poranki z pozytywną animacją dla całej rodziny „Bing”. Tytułowy bohater jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każda bajka zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Projekcję tradycyjnie poprzedzają konkursy i zabawy w sali kinowej.

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata André Rieu i jego orkiestra zapraszają na retransmisję koncertu noworocznego z Dublina. Widzowie wysłuchają dźwięków walczyków, marszy, słynnych operowych i operetkowych arii oraz największych przebojów muzyki popularnej.

Do zobaczenia przed wielkim ekranem 19 lutego o godz. 19:00.

Już dzień później, 20 lutego fani cyklu Kino Konesera będą mogli wybrać się na przedpremierowy seans dramatu wojennego „Filip”. Frankfurt 1943. Tytułowy bohater Filip jest kosmopolitą i niezdolnym do głębszych uczuć uwodzicielem. W Polsce stracił całą rodzinę. Będąc w sercu nazistowskich Niemiec, ukrywa swoje żydowskie pochodzenie i niejednokrotnie wymyka się śmierci. Pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu i beztrosko korzysta ze wszystkich uroków życia otoczony luksusem, pięknymi kobietami i przyjaciółmi z całej Europy. Jednak gdy wojna zaczyna zbierać krwawe żniwo wśród najbliższych mu osób, ten misternie zbudowany świat, który go otacza, rozsypuje się jak domek z kart. Niebawem alianckie bombowce zmiotą z powierzchni ziemi tę tętniącą życiem wieżę Babel.

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny oraz przyjaciół. Bilety na lutowe seanse dostępne są na stronie www.helios.pl, w kasach kin oraz w  aplikacji mobilnej. Przy zakupie warto pamiętać o ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, gwarantującej wybór najlepszych miejsc, a także korzystne ceny biletów.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów jedno pojedyncze zaproszenie na film:

Kino Konesera: Filip (2D/PL- od 15 lat) – 20.02 godz. 18.00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoba, która otrzyma od nas informację zwrotną, odbiorze wejściówkę w kasach kina (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery

Ant-Man i Osa: Kwantomania (2D/dubbing, 2D/ATMOS/dubbing, 3D/dubbing, 2D/napisy – od 13 lat)

Projekty Specjalne:

Filmowe Poranki: Bing cz. 6 (2D/dubbing – b.o.) – 19.02 godz. 10.30

Helios na scenie: ANDRÉ RIEU W DUBLINIE. DOBRY KONCERT NA NOWY ROK – 19.02 godz. 15.00

Kino Konesera: Filip (2D/PL- od 15 lat) – 20.02 godz. 18.00

Filmowy Uniwersytet Trzeciego Wieku: Masz ci los (2D/PL – od 15 lat) – 23.02 godz. 17.00

Pozostałe tytuły:

Magic Mike: Ostatni taniec (2D/napisy – od 15 lat)

Heaven in Hell (2D/PL – od 15 lat)

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka (2D/dubbing – od 7 lat)

Titanic: 25. rocznica (3D/napisy – od 15 lat)

Masz ci los (2D/PL – od 15 lat) 

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona (2D/dubbing – od 7 lat)

Mumie (2D/dubbing – od 7 lat)

Kot w butach. Ostatnie życzenie (2D/dubbing – od 6 lat) 

Avatar: Istota wody (2D/dubbing, 2D/ATMOS/dubbing, 3D/dubbing – od 13 lat)

Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing – od 7 lat)

Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing – od 6 lat)

The Chosen (2D/Lektor – od 12 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 17-23.02.2023 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt