• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Moto info

silesian_sport_290

Hyundai i30 – wybierz wersję nadwozia dla siebie

17 lutego 2023

Hyundai jest jednym z ostatnich producentów, w którego ofercie znajdziemy funkcjonalny samochód z segmentu C dostępny w pełnej gamie nadwozia. To jeden z powodów, dla których Hyundai i30 – bo ten model mamy na myśli – utrzymuje się na czołowych pozycjach rankingu sprzedaży nowych aut w Polsce.

i30 ma jednak znacznie więcej zalet, a kluczową z punktu widzenia polskiego nabywcy jest atrakcyjna cena. Przyjrzyjmy się bliżej tej propozycji koreańskiego producenta i dostępnym wersjom nadwoziowym.

Hyundai i30 w wersji hatchback – dla kogo?

Hatchback to podstawowa i najchętniej wybierana wersja nadwoziowa Hyundaia i30. Jej popularność wynika z faktu, iż jest bardzo praktyczna – ten samochód równie dobrze sprawdzi się w mieście, jak i w dalekiej trasie. Będzie odpowiednim wyborem dla osób podróżujących w pojedynkę czy z rodziną, o ile nie muszą zabierać ze sobą wózka dziecięcego.

Hyundai i30 Wagon – gdy potrzebujesz przepastnego bagażnika

Hyundai nie zapomniał o fanach nadwozia kombi, których w naszym kraju również nie brakuje. Hyundai i30 Wagon wyróżnia się jedną, za to bardzo istotną cechą: funkcjonalnością. Oferuje gigantyczny bagażnik o pojemności aż 602 litrów, co powinno w zupełności wystarczyć zarówno na rodzinne bagaże, jak i sprzęt sportowy. Dlatego ta wersja nadwoziowa może zainteresować nie tylko ojców, ale także osoby aktywne.

Hyundai i30 Fastback – stylu mu nie brakuje

Współczesna stylistyka Hyundaia z pewnością może się podobać. Charakteryzuje się dynamizmem i licznymi smaczkami, jak chociażby efektowne reflektory LED. Jeśli design jest dla Ciebie kluczowym kryterium wyboru samochodu, to zainteresuj się Hyundaiem i30 w nadwoziu Fastback.

W tej wersji kompaktowy Hyundai przypomina rasowe coupe i trudno jest przejść obok niego obojętnie. Lubisz się wyróżniać, jednocześnie ceniąc sobie funkcjonalne połączenie sedana i hatchbacka? W takim razie ta wersja jest dla Ciebie.

Coś dla uzależnionych od adrenaliny

W gamie Hyundaia i30 znajdziemy również specjalną, usportowioną wersję N. Jest o tyle interesująca, że całkowicie zrywa z wizerunkiem statecznego, może trochę nudnego samochodu klasy C, który nie wywołuje większych emocji. Tutaj jest dokładnie odwrotnie.

Hyundai i30 N powstał na bazie doświadczenia koreańskiego producenta zdobytego w świecie motorsportu. Do wyboru mamy dwie wersje silnikowe – 250 lub 280 KM (Performance).

Poznaj cenę Hyundaia i30 w wybranej wersji nadwozia i napędu

Nie byłoby tak spektakularnego sukcesu sprzedażowego Hyundaia i30, gdyby nie rozsądna polityka cenowa importera i poszczególnych dealerów. Ten model jest jednym z najkorzystniej wycenionych w swojej klasie.

Aby się o tym przekonać już teraz skontaktuj się z doradcą autoryzowanego dealera koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice.

materiał zewnętrzny

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt