• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios9c_290

Helios zaprasza na ekscytujące seanse!

9 lutego 2023

W tym tygodniu na fanów filmowych wrażeń czeka moc premierowych seansów, porywające hity oraz przeróżne seanse specjalne, a wśród nich, np., Nieromantyczny Maraton Grozy. Podczas Walentynkowego Weekendu na ekranach kin zagości miłość w wielu odmianach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie! Filmową randkę można już planować – bilety na walentynkowe seanse są dostępne w sprzedaży. Helios zachęca także do udziału w kreatywnym konkursie, nie tylko dla zakochanych!

W walentynkowym repertuarze znajdzie się wyjątkowy film – „Titanic” w wersji 3D. Z okazji 25. rocznicy premiery kultowy film Jamesa Camerona ponownie pojawi się na ekranach kin! W tej przejmującej historii miłosnej widzowie zobaczą niezapomniany duet zdobywców Oscara – Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Ich płomienny romans rozegra się w czasie feralnego, dziewiczego rejsu „niezatapialnego” Titanica, największego ruchomego obiektu, jaki kiedykolwiek zbudowano.

Na fanów polskich produkcji czeka romans „Heaven in Hell”. Olgę i Maksa dzieli 15 lat różnicy. Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący chwilą. Zdawać by się mogło, że dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką uczuć, które nią targają. Maks natomiast uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków…

Nowością w repertuarze będzie także zmysłowa produkcja w gwiazdorskiej obsadzie „Magic Mike: Ostatni taniec”. Mike Lane ponownie pojawia się na scenie po długiej przerwie, po transakcji biznesowej, która go zrujnowała. W nadziei, że będzie to ostatnie „hurra” udaje się do Londynu z bogatą bywalczynią towarzystwa, która wabi go ofertą nie do odrzucenia… i swoim własnym planem.

Na młodych widzów czekają premierowe seanse animacji „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka władczyni wraz z wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów. Galowie z wielką chęcią przystają na prośbę księżniczki i wspólnie z jej przyjaciółmi oraz odpowiednim zapasem magicznego napoju wyruszają w pełną przygód podróż na Daleki Wschód.

Najmłodszych wciąż zapraszamy na dwie animacje – „Mumie” oraz „Kot w butach. Ostatnie życzenie” oraz film familijny „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona”.

Poza premierami w repertuarze komedia „Masz Ci los!”, thriller erotyczny „Pokusa” oraz horror „Pukając do drzwi”.

W tym roku Helios przygotował także filmową alternatywę dla romantycznych kolacji, pięknych bukietów i słodkich czekoladek. Wszyscy, którzy zechcą świętować Walentynki nieco inaczej powinni skusić się na Nieromantyczny Maraton Grozy. W piątek, 10 lutego cykl NMF zaprezentuje na pokazach w całej Polsce naszpikowany nowościami wieczór filmowy z aż czterema przerażającymi horrorami!

Ciekawa oferta repertuarowa to oczywiście nie wszystko. Sieć kin Helios zaprasza także do udziału w okolicznościowym konkursie. Aby zdobyć jedną z nagród należy stworzyć kreatywny plakat idealnego filmu o miłości.  Doceniona zostanie w szczególności pomysłowość, a najlepsze prace zostaną nagrodzone Zestawami Kinomana dla dwojga. Zgłoszenia można nadsyłać do 14 lutego włącznie.

13 lutego fani cyklu Kino Konesera będą mogli wybrać się na seans dokumentu „Hopper. Amerykańska Love Story”. Dzieła Edwarda Hoppera to chyba najbardziej rozpoznawalna i wpływowa sztuka w USA. Jego jednym z najpopularniejszych obrazów olejnych są Nocne marki z 1942 roku. Hopper czerpał z wielkiego Degasa, z niego zaś Mark Rothko, Banksy, Alfred Hitchcock czy David Lynch, a nawet twórcy serialu Simpsonowie. Film Phila Grabsky’ego potwierdza, że Hopper to wyjątkowy artysta, którego twórczość jest dostępna zarówno dla przypadkowego, jak i krytycznego obserwatora.

Bilety na lutowe seanse dostępne są na stronie www.helios.pl, w kasach kin oraz w mobilnej aplikacji. Przy zakupie warto pamiętać o ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, gwarantującej wybór najlepszych miejsc, a także korzystne ceny biletów.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów jedno pojedyncze zaproszenie na film:

Kino Konesera: Hopper. Amerykańska Love Story (2D/napisy- od 15 lat) – 13.02 godz. 18.00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoba, która otrzyma od nas informację zwrotną, odbiorze wejściówkę w kasach kina (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery

Magic Mike: Ostatni taniec (2D/napisy – od 15 lat)

Heaven in Hell (2D/PL – od 15 lat)

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka (2D/dubbing – od 7 lat)

Titanic: 25. rocznica (3D/napisy – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Nieromantyczny Maraton Grozy – 10.02 godz. 23.00

Kino Konesera: Hopper. Amerykańska Love Story (2D/napisy- od 15 lat) – 13.02 godz. 18.00

Pozostałe tytuły:

Masz ci los (2D/PL – od 15 lat) 

Pukając do drzwi (2D/napisy – od 15 lat)

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona (2D/dubbing – od 7 lat)

Pokusa (2D/PL – od 15 lat)

Mumie (2D/dubbing – od 7 lat)

Kot w butach. Ostatnie życzenie (2D/dubbing – od 6 lat) 

Avatar: Istota wody (2D/dubbing, 2D/ATMOS/napisy, 2D/dubbing – od 13 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 10-16.02.2023 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt