• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios12_290

Wielkie emocje na ekranach kina Helios!

26 stycznia 2023

Ostatni weekend stycznia w sieci kin Helios zapowiada się naprawdę intensywnie. W repertuarze znajdą się filmy dla najmłodszych kinomanów, dla młodzieży oraz fanów polskiego kina, filmów dokumentalnych i muzycznych seansów. Każdy z powodzeniem znajdzie coś dla siebie, aby choć na chwilę oderwać się od zimowej codzienności.

Premierowe seanse filmu „Pokusa” przyniosą wiele filmowych wrażeń… Ambitna Inez marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Nie spodziewa się jednak jak dalece różni się on od jej wyobrażeń i jak bardzo może być niebezpieczny. Jej szef Filip traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki. Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się być niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To, co zobaczy, przeżyje i poczuje będzie jednak musiała zachować tylko dla siebie.

Przygodowy film „PIMI z Krainy Tygrysów” udowodni, że jedna niezwykła przygoda potrafi zmienić nasze życie! Pewnej nocy osierocony Balmani ratuje małego tygryska przed kłusownikami. Udaje im się uciec i wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do odległego sanktuarium, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni. W trakcie wędrówki między bohaterem i młodym tygryskiem Mukti rodzi się niezwykła więź. Będą musieli wspólnie przebyć setki mil i przetrwać ekstremalne wyzwania, aby dotrzeć do nowego domu, wysoko w Himalajach i przeżyć jedną z największych przygód życia: prawdziwą przyjaźń!

Podczas najbliższego weekendu, w dniach 28-29 stycznia, ekranami Heliosa zawładnie film dokumentalny „FENOMEN”. Produkcja pokazuje przemianę Jurka Owsiaka z beztroskiego hipisa w lidera ogromnego obywatelskiego ruchu i jeden z najważniejszych symboli wolnej Polski. To pierwszy film, w którym twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tak szczerej rozmowie zdradza, w jaki sposób zrodził się pomysł jej powołania oraz jak wyglądały trudne początki jej działalności.

„Babilon” to najnowszy film reżysera „La La Land”. Ta oryginalna epopeja rozgrywa się w Los Angeles lat 20. XX wieku. To opowieść o wielkich ambicjach, śledzi narodziny i upadek gwiazd w erze niepohamowanej dekadencji i deprawacji we wczesnym Hollywood… W rolach głównych występują: Brad Pitt, Margot Robbie i Diego Calva.

„Niebezpieczni dżentelmeni” to polska komedia kryminalna. Tadeusz Boy-Żeleński, Witkacy, Joseph Conrad i Bronisław Malinowski budzą się po mocno zakrapianej imprezie. Głowy pękają, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego mężczyzny. Dodatkowo, do drzwi domu dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów…

Na młodych widzów czeka animacja „Mumie”. W Egipcie, głęboko pod ziemią, znajduje się liczące sobie 3000 lat miasto mumii. Zgodnie z królewskim rozkazem księżniczka Nefer musi wyjść za mąż za Thuta, ale żadne z tych dwojga się do tego nie pali. Nefer pragnie wolności, a Thut na wszelkie zobowiązania reaguje alergicznie. Przed wolą bogów nie ma jednak ucieczki!

Animacja „Zadziwiający Kot Maurycy” to kolejna propozycja familijna w repertuarze Heliosa. Tytułowy Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” naciąga ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą jest w stanie pokonać tylko dźwięk magicznego fletu. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to kumple Maurycego, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy…

Na ekranach Heliosa w dalszym ciągu hit Jamesa Camerona „Avatar: Istota wody” oraz dwie polskie komedie: „Na Twoim miejscu” oraz „Ślub doskonały”.

Na piątek, 27 stycznia cykl Helios na Scenie przygotował dla widzów wybranych kin Helios unikalny seans muzyczny „Billie Eilish: Live at the O2 (Extended Cut)”. Po raz pierwszy w swojej karierze, światowa supergwiazda wydała porywający zapis swojego koncertu nagrany w londyńskim The O2. Produkcja spełni wymagania najbardziej wymagających fanów, powstała bowiem w kinowej rozdzielczości 4K z dźwiękiem Dolby Atmos. Nigdy wcześniej nie widziana rozszerzona wersja koncertu zabiera widzów w fascynującą podróż do serca rekordowo wyprzedanej trasy gwiazdy.

W najbliższym tygodniu fani cyklu Kino Konesera będą mogli wybrać się na seans francuskiego thrillera „Pięć diabłów”. Vicky to samotna dziewczynka mieszkająca w sennym, górskim miasteczku. Jest obdarzona osobliwym talentem: potrafi chwytać i odtwarzać wszystkie możliwe zapachy, które zbiera kolejno w starannie oznakowanych słoiczkach. Najnowszy film Léi Mysius to elektryzujące kino z pogranicza dramatu, thrillera i parapsychologicznego fantasy. A zarazem nieoczywista opowieść o pamięci, macierzyństwie, niespełnionych pragnieniach i życiu odłożonym na później.

Po bilety zapraszamy na stronę www.helios.pl, do kas kin oraz mobilnej aplikacji.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na film z cyklu Kino Konesera.

Kino Konesera: Pięć diabłów (2D/PL – od 15 lat) – 30.01 godz. 18.00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoba, która od nas otrzyma informację zwrotną, odbierze wejściówkę w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery

Pokusa (2D/PL – od 15 lat)

Pimi z Krainy Tygrysów (2D/dubbing – od 10 lat)

Projekty Specjalne:

Helios na scenie: Billie Eilish: Live at the O2 (Extended Cut) (2D/ATMOS/napisy – od 13 lat) – 27.01 godz. 20.00

Kino Konesera: Pięć diabłów (2D/PL – od 15 lat) – 30.01 godz. 18.00

Helios na scenie: BTS: Yet to Come in Cinemas (2D/napisy – od 10 lat) – 01.02 godz. 18.00

Pozostałe tytuły:

Fenomen (2D/PL – od 13 lat) 

Zadziwiający kot Maurycy (2D/dubbing – od 7 lat)

Babilon (2D/ATMOS/napisy – od 15 lat)

Niebezpieczni dżentelmeni (2D/PL – od 15 lat)

Mumie (2D/dubbing – od 7 lat)

Ślub doskonały (2D/PL – od 15 lat)Kot w butach. Ostatnie życzenie (2D/dubbing – od 6 lat) 

Na twoim miejscu (2D/PL – od 13 lat) 

Avatar: Istota wody (2D/dubbing, 2D/ATMOS/dubbing, 3D/dubbing – od 13 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 27.01-02.02.2023 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt