• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider||Utrudnienia w ruchu

s7_grojec_290

Uwaga! Na obwodnicy Grójca zderzyły się dwa pojazdy. Są utrudnienia!

2 stycznia 2023

Bus i pojazd ciężarowy zderzyły się na drodze ekspresowej S7, na obwodnicy Grójca. Zjazd z łącznicy z drogi krajowej nr 50 z S7, na jezdni w kierunku Warszawy, jest zablokowany. Ruch w kierunku stolicy odbywa się tylko jednym, lewym pasem.

Do zderzenia doszło ok. godz. 13:13. Ze wstępnych ustaleń grójeckich policjantów wynika, że z drogi krajowej nr 50 zjazdem w stronę Warszawy jechała ciężarówka. Kierująca nią 25-letnia kobieta, z pasa włączającego chciała przemieścić się na ekspresówkę. Tutaj jednak doszło do zderzenia z busem, którym kierował 48-letni mężczyzna.

– W wyniku zderzenia poszkodowana została jedna osoba, pasażerka busa, została odwieziona do szpitala – poinformowała kom. Agnieszka Wójcik, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Grójcu. – Zjazd z drogi krajowej na S7 jest całkowicie zablokowany. Na drodze ekspresowej ruch w kierunku Warszawy jest utrudniony, odbywa się lewym pasem. Utrudnienia mogą potrwać do godziny około 16.

Do zdarzenia doszło na włączeniu się pasa zjazdowego z DK 50 z S7

Wcześniej, ok. godz. 11, utrudnienia były na odcinku S7 na obwodnicy Radomia. Na wysokości miejscowości Gózdek, na jezdni w kierunku Warszawy, nastąpił samozapłon auta osobowego. Nikomu nic się nie stało. Ruch odbywał się z utrudnieniami.

Jeździjcie spokojnie! Szerokości na drodze! Bezpiecznej jazdy!

Roman Furciński, zdjęcia ilustracyjne

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt