• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

kino_helios_290_3

Filmowe hity jesieni w kinie Helios!

10 listopada 2022

Już w najbliższy weekend na ekranach kin Helios zagoszczą premierowe pokazy wyczekiwanej produkcji Marvel Studios „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Wśród tytułów, na które warto zwrócić uwagę znajdują się także polskie produkcje takie jak „Prorok”, „Listy do M. 5″ i „Cicha ziemia”. Sieć przygotowała również propozycje dla fanów projektów specjalnych, w tym Kina Konesera, maratonów filmowych oraz Kina Kobiet!

Film „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” w reżyserii Ryana Cooglera, wyprodukowany przez Kevina Feige’a i Nate’a Moore’a, wejdzie do kin przedpremierowo już w najbliższy czwartek, 10 listopada. Po śmierci króla T’Challi, królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i Dora Milaje stają w obronie swojego ludu przed interwencją światowych mocarstw. Otwierając nowy rozdział swojej historii, mieszkańcy Wakandy łączą siły z War Dog Nakią i Everettem Rossem, by wytyczyć nowy kierunek dla swojego królestwa.

Przy okazji tej premiery Nocne Maratony Filmowe zapraszają na wyjątkową ucztę filmową! Podczas jednego wieczoru, 11 listopada, na wielki ekran powróci pierwsza część rewelacyjnej produkcji Marvel Studios oraz najnowsza odsłona serii – „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”.

Kolejna nowość – „Prorok” – to opowieść o Prymasie Wyszyńskim, realizowana z rozmachem w Polsce i we Włoszech. Film opowiada historię Prymasa Tysiąclecia, przywódcy duchowego, który pertraktuje z władzami komunistycznymi, by wynegocjować więcej praw dla Kościoła i uciemiężonego narodu. Pozorne porozumienie zmienia się w cichą wojnę, walkę o wolność religijną i godność człowieka.

W najnowszej odsłonie popularnej serii „Listy do M.” widzowie zobaczą kolejne perypetie ulubionych bohaterów. Pojawią się też nowe postacie i ich zaskakujące historie. Film „Listy do M. 5″ skupia się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość.

W środę, 16 listopada fanki Kina Kobiet będą mogły zobaczyć tę polską komedię romantyczną z plejadą gwiazd w swoim ulubionym cyklu. Nie ma drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Właśnie z myślą o Paniach, dobrany został film wieczoru oraz liczne atrakcje i konkursy przed seansem.

Helios nie zapomina o filmowych propozycjach familijnych. Porywająca animacja „Nel i tajemnica kurokota” udowadnia, że dobra zabawa ma smak przygody! Nel i jej gang rusza na misję ratowania królestwa Mgiełkogrodu z rąk przebiegłego Tristana, który przemienia przyszłego króla w… kurokota. Mądra, pełna humoru i czarująca animacja dla całej rodziny o tym, że z najlepszymi przyjaciółmi można dokonać rzeczy niemożliwych!

14 listopada w Kinie Konesera zaprezentowany zostanie francuski dramat „Pasażerowie nocy”. W noc wyborczą 1981 roku na ulice Paryża wychodzą zwolennicy nowego prezydenta. W tym samym czasie Elisabeth po odejściu męża zostaje sama z dwójką dzieci. Znajduje pracę w audycji radiowej i poznaje tam Talulah, bezdomną nastolatkę, którą zaprasza do swojego domu. Dzięki niej Talulah po raz pierwszy doświadcza rodzinnego ciepła i opieki. Wkrótce dziewczyna znika, lecz jej potrzeba wolności, wpłynie na życie Elisabeth i jej bliskich, którzy nabiorą pewności siebie i podejmą ryzyko, zmieniające bieg ich życia.

17 listopada w ramach cyklu Kultura Dostępna na fanów polskiego kina czeka dramat „Cicha ziemia”. Anna i Adam wynajmują wakacyjny dom na słonecznej włoskiej wyspie. Na miejscu okazuje się, że wymarzona willa nie spełnia ich oczekiwań, a wyspa boryka się z brakiem wody. Obecność wynajętego do naprawy basenu robotnika rozpocznie nieoczekiwany łańcuch niepokojących zdarzeń. W pozornie zgodnym małżeństwie do głosu dojdą mroczne instynkty i głęboko skrywane emocje..

Szczegóły dotyczące aktualnego repertuaru dostępne są na stronie: www.helios.pl. Planując wizytę w kinie Helios i kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca,
a także więcej zaoszczędzić. Do zobaczenia na jesiennych seansach!

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera: Pasażerowie nocy (2D/napisy – od 15 lat) – 14.11 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Cicha ziemia (2D/PL – od 15 lat) – 17.11 godz. 18:00 

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery:

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu (2D/ATMOS/napisy, 2D/ATMOS/dubbing, 2D/napisy, 2D/dubbing, 3D/napisy, 3D/dubbing   – od 10 lat)

Prorok (2D/PL – od 13 lat)

Projekty Specjalne:

Mini Maraton Czarnej Pantery – 11.11 godz. 21.00

Kino Konesera: Pasażerowie nocy (2D/napisy – od 15 lat) – 14.11 godz. 18.00

Kino Kobiet: Listy do M 5 (2D/PL – od 13 lat) – 16.11 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Cicha ziemia (2D/PL – od 15 lat) – 17.11 godz. 18:00 

Pozostałe tytuły:

Listy do M. 5 (2D/PL – od 13 lat)

Bros (2D/napisy – od 15 lat)

Nel i tajemnica kurokota (2D/dubbing – od 6 lat)

Johnny (2D/PL  – od 13 lat)

Ania (2D/PL – od 13 lat)

Medjugorje (2D/Lektor – od 13 lat)

Miś Bamse na wulkanie (2D/dubbing – od 5 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 04-10.11.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt