• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

policja_wypadek5_290

Auto najechało na pieszego

7 listopada 2022

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę w Kolonii Szczerbackiej, w gminie Przysuskim. Osobowe auto najechało na leżącego na jezdni 50-letnienigo mężczyznę, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Do śmiertelnego wypadku doszło ok. godz. 17:30 na gminnej drodze w Kolonii Szczerbackiej. Jak ustalili policjanci, wstępnie, kierujący 44-letni mieszkaniec powiatu przysuskiego najechał na leżącego na jezdni 50-letniego, również mieszkańca powiatu przysuskiego. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu. Do tragicznego wypadku doszło na nieoświetlonym odcinku drogi.

Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Kolizja przed przejściem

Do zderzenia dwóch samochodów doszło dzisiaj rano, przed godz. 8, na ul. Sienkiewicza w Radomiu, przed katedrą p.w. Najświętszej Marii Panny. Ze wstępnych informacji policjantów wynika, że kierujący hondą zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, żeby przepuścić osobę przechodzą przez zebry, a w tył tego auta uderzyła jadąca za nim alfa romeo. Nikt nie został poszkodowany. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Szerokości na drodze! Jeździjcie bezpiecznie! I kulturalnie!

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt