• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

helios9c_290

Halloweenowy repertuar w kinie Helios!

27 października 2022

Tradycyjnie, w ostatni weekend października kina Helios zapraszają wszystkich fanów kina grozy na wyjątkowy repertuar przygotowany głównie z myślą o nich. To wyjątkowy czas kiedy ciemność na salach kinowych nabierze szczególnego znaczenia, a prezentowane filmy zapadną na długo w pamięć. Dal tych widzów, którzy preferują inne gatunkowo kino, Helios ma w zanadrzu wiele ciekawych propozycji. Zapraszamy życzą udanych seansów!

„Halloween. Finał” to pierwsza z propozycji premierowych nadchodzącego weekendu. Widzowie kolejny raz staną twarzą w twarz z Michaelem Myersem. Cztery lata po wydarzeniach z ubiegłorocznego „Halloween Zabija”, Laurie mieszka z wnuczką i kończy pisać swój pamiętnik. Michael Myers nie był widziany od tamtej pory. Laurie, po tym jak pozwoliła, aby widmo Michaela determinowało jej życie przez dekady, postanowiła wyzwolić się od strachu i zapanować nad swoim życiem. Jednak teraz Laurie musi stanąć do ostatecznej konfrontacji ze złem, raz na zawsze!

Druga mrożąca krew w żyłach premiera to „Egzorcyzmy siostry Ann” historia, młodej zakonnicy, która na skutek wydarzeń z dzieciństwa zyskała pewien dar i stała się pierwszą w historii kobietą, której Kościół katolicki zezwolił na wykonanie obrzędu egzorcyzmu. Podczas jednej z przerażających sesji, Anna doświadcza obecności demona o niesłychanej mocy. Tylko ona jest w stanie stawić mu czoła. Nie jest to bowiem ich pierwsze spotkanie…

Nocne Maratony Filmowe Helios jak co roku stawiają przed Fanami horrorów nie lada dylemat. Do wyboru są dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów w tym 5 przedpremierowych! 28 i 31 października widzowie mogą wybierać spośród wybranych na tę okazję tytułów. W pierwszym zestawie: “Egzorcyzmy siostry Ann”, “Smakosz odrodzenie”, “Larwy” i “Nie patrz w dół”. Zestaw drugi to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy, a wśród nich: “Opętana”, “Goście”, “Siedlisko zła” i “Apokawixa”. Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć. Pytanie na który z zestawów wystarczy widzom odwagi?

Dwayne Johnson zatrzęsie nie tylko Uniwersum DC ale i niejednym kinem Helios! Nadchodzi „Black Adam” historia o antagoniście Shazama, którego widzowie mieli już szansę zobaczyć na dużym ekranie. w trakcie poszukiwań pewnego artefaktu w jednej ze starożytnych świątyń Black Adam zostaje przywołany na Ziemię. Do jego pojmania wyrusza grupa superbohaterów – Justice League of America. Jak zakończy się ta walka?

Dobrze znani młodym widzom bohaterowie animacji „Kopciuszek. Historia prawdziwa” powracają w nowym filmie „Kopciuszek i Kamień Życia”. Kopciuszek wraz z przyjaciółmi ruszają w pełną przygód wyprawę, aby odczarować księcia Alexa. Jedyny sposób to odnalezienie legendarnego Kamienia Życia. Na najmłodszych widzów czeka dużo magii i dobrej zabawy.

W ostatnim czasie polskie kino ma do zaoferowania widzom wiele różnorodnych gatunkowo produkcji. w repertuarze Helios kinomani znajdą cztery nowe filmy. Szalona komedia „Bejbis” od twórców hitów „Lejdis” i „Testosteron”, które obejrzało miliony polskich widzów. Ogrom śmiechu i żartów sytuacyjnych w doborowej obsadzie.

Dawid Ogrodnik nie raz udowodnił szerokiej publiczności, że jest aktorem wszechstronnym potrafiącym wcielić się w magnetyzujący sposób w każdą postać. Tak jest i w przypadku biografii księdza Jana Kaczkowskiego w filmie „Johnny”. To pełen ciepła film, który skruszy każde serce.

„Ania” to wzruszająca opowieść o przedwcześnie zmarłej polskiej aktorce – Annie Przybylskiej, niezapomnianej Marylce z serialu „Złotopolscy”.

31 października w Kinie Konesera “Niewiniątka” trzymający w napięciu, niepokojący, a przez niektórych krytyków okrzyknięty skandynawskim Stranger Things. W małym norweskim miasteczku w sezonie białych nocy i niekończących się polarnych dni, dzieci spędzają beztrosko czas szukając wakacyjnych przygód. Główna bohaterka zaczyna rozumieć, że z nowymi przyjaciółmi łączy ją wyjątkowa i niebezpieczna więź.

3 listopada w ramach cyklu Kultura Dostępna zostanie zaprezentowany metafizyczny dramat „Przejście”. W wyniku nawałnicy uszkodzony zostaje most łączący świat żywych ze światem umarłych. W związku z tym do Marii – głównej bohaterki wiadomość o jej śmierci dociera z opóźnieniem. Pogodzenie się z tym faktem ma jej oraz jej bliskim przynieść ulgę. Ale Maria buntuje się i nie godzi się na śmierć.

3 listopada w ramach cyklu Helios na scenie zostanie zaprezentowany film składający się z niepublikowanego dotychczas koncertu DURAN DURAN i dokumentu o zespole – to jeden z elementów świętowania 40-lecia pracy artystycznej zespołu oraz promocji najnowszej płyty i pierwszej od lat światowej trasy koncertowej FUTURE PAST.

Po trzyletniej przerwie na mapę filmowych wydarzeń wraca Święto KinaW najbliższą niedzielę, 30 października bilety na każdy seans będą kosztować tylko 10 zł. To jedyny w taki dzień w roku, zapraszamy do wspólnego świętowania.

Po szczegółowe informacje dotyczące super-repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena.

Do kina z radommoto.pl

Kino Helios przygotowało dla naszych internautów pojedyncze zaproszenia na filmy z cyklu Kino Konesera i Kultura Dostępna.

Kino Konesera: Niewiniątka (2D/napisy – od 15 lat) – 31.10 godz. 18.00

Kultura Dostępna: Przejście (2D/PL – od 15 lat) – 03.11 godz. 18:00

Wejściówkę można zdobyć przysyłając swoje imię, nazwisko i tytuł filmu, który chcecie obejrzeć na adres: redakcja@radommoto.pl (warunkiem ubiegania się i zdobycia biletu jest polubienie naszej strony na Facebooku).

Osoby, które od nas otrzymają informację zwrotną, odbiorą wejściówki w kasach kin (należy mieć przy sobie dokument tożsamości).

Jedna osoba może zdobyć jedną wejściówkę na film.

HELIOS

Radom, ul. Poniatowskiego 5 (obok dworca PKP), rez. tel.: 48 362-80-50, e-mail: radom@helios.pl,  www.helios.pl.

Sala Dream

Premiery:

Halloween. Finał (2D/napisy – od 15 lat)

Egzorcyzmy Siostry Ann (2D/napisy – od 15 lat)

Projekty Specjalne:

Maraton Halloween. Zestaw 1 – 28.10 i 31.10 godz. 23.00

Maraton Halloween. Zestaw 2 – 28.10 i 31.10 godz. 23.00

Helios na scenie: RMF Classic+ i Helios prezentują: HALLOWEEN FINAŁ – 30.10 godz. 15.00

Kino Konesera: Niewiniątka (2D/napisy – od 15 lat) – 31.10 godz. 18.00

Helios na scenie: DURAN DURAN: A HOLLYWOOD HIGH W DOLBY ATMOS – 03.11 godz. 20.30

Kultura Dostępna: Przejście (2D/PL – od 15 lat) – 03.11 godz. 13:00 i 18:00 

Pozostałe tytuły:

Black Adam (2D/ATMOS/napisy, 2D/napisy, 2D/dubbing – od 13 lat)

Bejbis (2D/PL – od 15 lat)

Kopciuszek i kamień życia (2D/dubbing – od 6 lat)

Tedi i szmaragdowa tablica (2D/dubbing – od 6 lat)

Johnny (2D/PL, 2D/napisy, 2D/angielskie napisy – od 13 lat)

Pełny repertuar kina na tydzień 28.10.03.11.2022 – tutaj

Życzymy przyjemnego oglądania filmów!

/kino Helios/

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt