• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-
  • kajtek_baner_1300x260

Autoturystyka

FOTOBUENO

Targi Caravans Salon Poland

18 października 2022

Jesteś miłośnikiem caravaningu? Chcesz się dowiedzieć o nowościach, uczestniczyć w prezentacji premier najnowszych kamperów? To zarezerwuj sobie termin od 21 do 23 października i jedź do Poznania.

To ma być wielkie wydarzenie i święto caravaningu. Setki kamperów i przyczep kempingowych, dziesiątki premier pojazdów turystycznych, akcesoria biwakowe i kempingowe, technologie i rozwiązania dla podróżników oraz wiele spotkań i innych atrakcji dedykowanych fanom podróżowania w każdym wieku – to wszystko będzie w jednym miejscu podczas Caravans Salon Poland w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ale to nie wszystko, imprezami towarzyszącymi będą Tour Salon, Yacht Salon i Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń.

Światowe premiery

Goście targów Caravans Salon będą mogli zwiedzić aż 5 pawilonów wystawienniczych na powierzchni prawie 40 000 m2 (to ponad 5 boisk piłkarskich). W sumie, ok. 100 wystawców zaprezentuje ofertę ponad 200 marek producentów kamperów, przyczep, akcesoriów, technologii i usług związanych z branżą kempingową. Ekspozycja pomieści nawet 400 pojazdów kempingowych oraz Strefę Retro z około 30 zabytkowymi kamperami, a także Strefę Vanlife, gdzie kilkunastu vanliferów zaprezentuje swoje „domy na kółkach”. Ważnym punktem na mapie ekspozycji są polskie premiery światowych hitów rynku caravningowego.

Jedną najgłośniejszych premier ma być pokaz pojazdu Hymer Venture S, który przez wielu komentatorów i ekspertów jest uważany za kamień milowy w branży i wyznacza trendy projektowania seryjnych kamperów na przyszłość.

Drugą głośną premierą będzie Adria Supersonic, trzyosiowy luksusowy apartament na kółkach.

Premiery kampervanów zapowiedzieli też polscy producenci- Globe-Traveller i Affinity Camper Van oraz szereg innych wystawców.

 Będzie można zobaczyć wiele polskich premier kamperów, przyczep, kampervanów czy technologii.

Podczas Caravans Salon Poland będzie można zobaczyć nowe kampery i przyczepy, od konstrukcji 2-osobowych aż po luksusowe kampery z garażem na skuter czy samochód typu Smart, kampervany i zabudowy kamperowe czy kapsuły mobilne, kampery 4×4 i pojazdy wyprawowe, rozwiązania modułowe, skrzynie kempingowe i technologie built-in oraz jak można zaadaptować samochody osobowe na kampery.

Ceny biletów

Bilety na Caravans Salon Poland można kupić online.

Bilet jednokrotnego wstępu na jeden dzień kosztuje 35 zł, a karnet/bilet na trzy dni – 60 zł. Bilet ulgowy, dla dzieci do lat 12 i osób niepełnosprawnych, kosztuje 25 zł, bilet z Kartą Dużej Rodziny KDR – 25 zł. Dzieci do 6 roku życia (włącznie) mają wstęp darmowy.

Podano ceny biletów zakupionych do 20 października.

Bilety parkingowe – sprzedaż na bramie wjazdowej – tylko na sobotę i niedzielę. Parkingi buforowe obok targów: Centrum Handlowe Avenida (Dworzec PKP) oraz Green Parking ul. Matejki 63.

Godziny otwarcia targów: piątek 10:00-18:00, sobota 10:00 -17:00, niedziela 10:00-16:00.

Roman Furciński, zdjęcia: ze strony MTP i materiałów prasowych

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-
  • kajtek_baner_1300x260

Kontakt