• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

okulickiego_przejazd_290

Jest już przejazd całą ul. Okulickiego

18 października 2022

Skończyły się utrudnienia na fragmencie ul. Okulickiego. Przez całą ulicę ruch odbywa się w obie strony. Na stałe trasy wróciły autobusy komunikacji miejskiej.

Od 7 czerwca, ze względu na roboty ziemne związane z wymianą sieci wodociągowej, dla ruchu kołowego był zamknięty jeden pas między ulicami Chłodną a Polną (w kierunku ul. Kieleckiej). Ruch w stronę centrum miasta odbywał się bez zmian. Roboty ziemne zostały zakończone, ruch w kierunku ul. Kieleckiej odbywa się normalnie.

Na swoje stałe trasy tym rejonie wróciły autobusy linii 2, 5, 8, 10, 25 i N3.

Jednocześnie, autobusy linii 6 w kierunku Milejowic do 21 października włącznie nadal będą kursowały według obecnego objazdu ulicami: Wernera i Polną.

Na ul. Okulickiego, między Chłodną a Polną, położono nową nawierzchnię.

Na odcinku między Chłodną a Polną położono nowy asfalt, wymalowano oznakowanie poziome. Jest to najlepszy odcinek do jazdy na ul. Okulickiego. Na kolejnym, od Polnej do skrzyżowania z Główną i Zieloną, między pasami ruchu zdjęta nawierzchnia. Chcieliśmy dowiedzieć się, czy w planach są jakieś roboty lub czy w to miejsce zostanie położony asfalt, ale nie udało nam się skontaktować z rzecznikiem Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

Na odcinki między Polną a skrzyżowaniem z Główną i Zieloną zdjęty jest asfalt między pasami ruchu

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt