• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności||Główny slider

wypadek_znaczek6_290

Niesamowita tragedia rodzinna!

9 października 2022

To wydarzenie było niczym z makabrycznego filmu. Trzyletni chłopczyk zmarł  w wyniku obrażeń po potrąceniu przez osobowy samochód. Autem kierował …dziadek chłopczyka. Tragedia wydarzyła się na przykościelnym parkingu.

Tragedia wydarzyła się w sobotę po południu, w jednej z miejscowości w gminie Kowala, w powiecie radomskim.

Miało być wielkie święto rodzinne, a były wydarzenia jak z horroru reżyserowanego przez wielkich mistrzów kina.

Jak podają niektóre serwisy, w kościele odbywała się ceremonia ślubna (radomscy policjanci są bardzo powściągliwi w słowa, ale nie zaprzeczają i nie potwierdzają tej informacji). W tym samym czasie, na przykościelnym parkingu doszło do makabrycznego zdarzenia. Trzyletni chłopczyk został potrącony przez osobowy samochód, którym kierował 45-letni mężczyzna. Chłopczyk w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Kierowcą auta był dziadek chłopca. Żeby jeszcze dopełnić rozmiaru tragedii, chłopczyk był dzieckiem biorących ślub.

– Ze względu na okoliczności zdarzenia i wyjaśnianie ich wszystkich szczegółowo, przekazujemy mało informacji na ten temat. Mogę potwierdzić, że do takiego zdarzenia doszło i że stało się to na przykościelnym parkingu – powiedziała mł. asp. Karolina Krawczyk z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt